Мілевський забив перший гол за «Газіантепспор»

Український нападаючий Артем Мілевський, який зараз виступає в турецькому «Газіантепспор» , поділився своїми враженнями від дебютного голу за свою нову команду.

«Я так довго цього чекав. 3:0 на користь мого нового клубу , – повідомив Артем Мілевський у соцмережі Instagram

Нагадаємо, що вчора Артем Мілевський вийшов на заміну на 74-й хвилині матчу проти « арабюкспором . Вже на 89 й хвилині українець забив перший гол у своїй новій команді. Крім того, 28- ічний український нападник відзначився гольовим пасом  Як підсумок, команда Артема Мілевського впевнено перемогла з рахунком 3:0.

Раніше Артем Мілевський поділився враженнями від свого нового клубу та міста. За його словами, люди і персонал місцевого клубу – дуже доброзичливі, всі «на позитиві», на нього не роблять ніякого тиску.

«Місто? Зрозуміло, що не Стамбул, але цілком нормально. Тихо, спокійно. Футбол і тренування. Після Києва відчуваю до себе нормальне ставлення – це найголовніше», – розповів Мілевський на своїй сторінці в Instagram.

Варто зазначити, що український форвард перейшов з «Динамо» в турецький «Газіантепспор» в ролі вільного агента.

За матеріалами: Instagram.com