fbpx
Спорт

На турнірі в Токіо з росіянок залишилася тільки Світлана Кузнєцова

Стартовий бар’єр тенісного турніру в Токіо так і залишився нездоланним для росіянок Анастасії Павлюченкової, Олени Весніної і Дар’ї Гаврилової.

Павлюченкова вибула з третього гейму поєдинку з суперницею з Румунії Сімоною Халеп. Мабуть, після вчорашнього фінального матчу з Агнешкою ​​Радванською (Польща) в Сеулі росіянка просто не встигла відновитися. Павлюченкова змогла виграти першу партію, поступилася на тай-брейку в другій, а третю партію провалила з рахунком 0:3 і припинила змагання.

Тепер Сімоне Халеп треба битися з Андреа Петкович (Німеччина), яка з рахунком 6:4, 6:7 (5:7), 4:6 обіграла російську тенісистку Олену Весніну.

Дар’я Гаврилова зазнала фіаско у поєдинку з Беліндою Бенчіч (Швейцарія), поступившись з рахунком 2:6, 7:5, 5:7.

Єдиною російською тенісисткою, якій вдалося подолати стартовий бар’єр на турнірі в Токіо, виявилася Світлана Кузнєцова. Вона обіграла Паолу Ормаєчеа (Аргентина), впевнено провівши два гейми (6:1, 6:2). Тепер росіянка має вийти на корт проти третьої ракетки турніру – італійки Сари Еррані.

За матеріалами: lenta.ru