Шоу-бізнес

Дом-2. Олександр Гобозов став батьком?

Шанувальники телепроекту «Дом-2» чудово знають, що між Аліаною Устиненко і її потенційної свекрухою Ольгою Василівною дружні відносини ніколи не складалися. І навіть з рішенням сина Олександра Гобозова одружитися на Аліані мама досі не погодилася. І хоча всім вона заявила, що прийме невістку як рідну, намагатися посварити Аліану з Сашею вона не перестала.

Читайте також:  Гурт «Бумбокс» представив нову пісню «Твій на 100%»

Цього разу Ольга Василівна розповіла учасникам реаліті-шоу «Дом- 2» вельми цікаву історію. За словами жінки, їй зателефонувала подруга колишньої дівчини сина і заявила, що та народила від Саші дитину. Щоправда, вимагати від нього допомоги та матеріальної підтримки новоспечена мама не буде. Олександр Гобозов в цю історію не повірив, втім як і його кохана Аліана Устиненко.

Читайте також:  Гурт The Hardkiss представив кліп на пісню «Коханці»

«Я цьому всьому не вірю, це тільки порожні розмови, доказів ніяких немає. Ольга Василівна спеціально все придумала. Сашко каже, що немає ніякої дівчини і що це все повна маячня! Я йому вірю. Ми з Сашею разом! Все добре))) Нас ніщо не розлучить!», – написала героїня реаліті – шоу «Дом -2» у своєму блозі.

Читайте також:  Тіну Кароль нагородили статуеткою за "кращу жіночу роль"

За матеріалами: dom2.ru

Читайте також:

Коментувати