Політика

Іллєнко: У “Партії регіонів” є відверта російська агентура

Заяви, що в «Партії регіонів» все добре не відповідають дійсності. На сьогоднішній день представників даної політичної сили об’єднує тільки економічний інтерес, у всіх інших питаннях єдності політиків немає. І це стане помітно ближче до виборів. Про це заявив нардеп від фракції «Свобода» Андрій Іллєнко під час круглого столу в інституті Горшеніна.

Читайте також:  Парубій заявив, що рішення Зеленського про розпуск Ради буде оскаржене

«Це нестійка система, абсолютно неправда, що там все добре. Є певні групи, а не цілісна структура. Ближче до виборів в єдності партії будуть відбуватися збої. Крім економічної, інших мотивацій об’єднання у фракцію немає, більше їх разом нічого не тримає. У ПР є відверта російська агентура», – упевнений свободівець.

Читайте також:  У Вакарчука повідомили, кого з чинних депутатів підтримають на виборах

У той же час політик вважає, що Віктор Янукович – один з найбільш проросійських президентів. І якщо Росію не влаштовує навіть він, то її не влаштовує Україна як суверенна держава. Не виключено, що після підписання Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною, Росія посилить свій економічний і політичний тиск, спробує грати ту ж геополітичну роль, що 200-300 років тому.

Читайте також:  Справа "Савченко-Рубана": адвокат зробив важливу заяву

За матеріалами: lb.ua

Читайте також:

Коментувати