Україна

Кабмін України дав добро на будівництво платних доріг

 Як повідомила прес -служба Міністерства інфраструктури України, на засіданні уряду, 11 вересня, було дано добро на будівництво трьох автомагістралей на умовах концесії. Це передбачає, що дані дороги будуть діяти на платній основі. Йдеться про наступні магістралі: Львів- Краковець , Ульянівка – Миколаїв – Херсон – Красноперекопськ – Сімферополь і Новомосковськ – Запоріжжя – Мелітополь – Джанкой – Сімферополь.

Читайте також:  Оприлюднені результати аналізів президента Петра Порошенка

За словами міністра інфраструктури Володимира Козака, нові траси по цих напрямках необхідні, так як на них постійно зростає інтенсивність руху і часто утворюються затори.

Як очікується, будівництво всіх трьох автомагістралей обійдеться країні приблизно в 120 мільярдів гривень. Вартість проїзду при цьому складе близько 30 копійок -1 гривні за кілометр. Втім, ціна буде також залежати від типу транспортного засобу та умов реалізації кожного з проектів.

Читайте також:  Захоплення кораблів у керченській протоці: морський трибунал оголошує рішення

При цьому у відомстві підкреслили, що буде забезпечений альтернативний проїзд за напрямами нових доріг.

«Мінінфраструктури пропонує новітні автодороги за параметрами I категорії з чотирма смугами руху в умовах державно -приватного партнерства. А проект дороги Львів-Краковець включає ще і будівництво північної частини обходу міста Львів, який надасть додаткові економічні вигоди для транзитного транспорту і розвантаження міста», – розповів Володимир Козак.

Читайте також:  Звільнений голова Одещини заявив, що не піде у відставку попри указ Порошенка

За матеріалами: obozrevatel.com

Читайте також:

Коментувати