fbpx
Шоу-бізнес

Вікторію Бекхем позбавили улюбленого транспорту

  Вікторію Бекхем залишили «без коліс». Правда йдеться не про автомобіль, а велосипед.

Буквально днями Вікторія Бекхем опублікувала в соціальній мережі Instagram фотографію з «місця злочину». На фотографії зображено самотнє велосипедне колесо, яке викрадачі відгвинтили від усього іншого транспортного засобу. Знімок, викладений в Інтернет, Вікторія підписала наступним чином: «Ну от , тепер я не зможу поїхати додому».

Безумовно, вельми складно уявити собі таку тендітну любительку каблуків і елегантних нарядів, як Вікторія Бекхем на велосипеді, проте останнім часом модний дизайнер то й справа дивує своїх фанатів. То вона посміхнеться для фотографії, то влаштує пішу прогулянку в кросівках з дочкою Харпер за руку, ну а тепер захоплення двоколісним транспортом, який цілком може продовжити список вчинків, які, нібито, не властиві дружині знаменитого футболіста.

До слова, Вікторія та її чоловік Девід стурбовані спортивним вихованням своїх дітей. Так, наприклад 1 вересня сини Вікторії і Девіда пішли не до школи, як це прийнято, а на футбольний матч. Справа в тому, що саме в День Знань один із синів зіркової пари святкує свій день народження.

За матеріалами: story.com.ua

Читайте також: