Політика

Навальний відповів на запитання москвичів у прямому ефірі телеканалу “Дощ”

 Телеканал «Дощ» сьогодні, 31 серпня, організував пряму лінію і запропонував кожному з шести кандидатів на пост мера Москви взяти участь у прямому ефірі, щоб відповісти на питання виборців. Згодою відповіли тільки три кандидати – Олексій Навальний (РПР – ПАРНАС), Михайло Дегтярьов (ЛДПР) і Сергій Мітрохін («Яблуко»).

Читайте також:  У Зеленського заявили, що відбиратимуть кандидатів у депутати по інтернету

 Навальний спілкувався в прямому ефірі півтори години і встиг відповісти на кілька десятків питань, які журналісти зібрали у жителів міста на московських вулицях. Наприклад, у разі свого обрання на пост столичного градоначальника Олексій Навальний пообіцяв збільшити розміри пенсій москвичів у два рази, а також на 70 % знизити кількість мігрантів у столиці допомогою введення візового режиму із країнами Закавказзя та Середньої Азії.

Читайте також:  Росія оголосила Гриценка в «міжнародний розшук»

 Про свою майбутню команду Навальний не розказав, пообіцявши відповісти на це питання в другому турі виборів, який, на його думку, обов’язково відбудеться. Брати участь у другому турі виборів, на думку Навального, будуть він сам і Сергій Собянін. Незважаючи на те, що президент РФ Володимир Путін є його «ідеологічним ворогом», Олексій Навальний пообіцяв вести з ним офіційний діалог.

Читайте також:  Помічник Зеленського озвучив позицію щодо членства України в ЄС

 За матеріалами: lenta.ru

Читайте також:

Коментувати