fbpx
Економіка

Сумлінно платиш податки – отримай бонус

 З початку року загальна сума ПДВ, яка була відшкодована платникам Голосіївського району, становить понад 76 млн гривень. Відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі складає майже 12 млн гривень. Загалом, критеріям для автоматичного відшкодування ПДВ відповідали 8 підприємств району.

 Це саме ті підприємства, які відповідають вимогам, передбаченим статтею 200 Податкового кодексу України. А саме: відсутність податкового боргу, відсутність процедури банкрутства в судовому порядку, середній рівень заробітної плати на підприємстві повинен у два з половиною рази перевищувати мінімальний встановлений законодавством рівень, чисельність працюючих не повинна перевищувати 20 найманих осіб, а підприємство має перебувати за місцем реєстрації.

Читайте також:  НКРЕКП схвалила зниження тарифів на розподіл для 14 облгазів

 Автоматична система відшкодування ПДВ є позитивною тенденцією, оскільки дозволяє Міністерству доходів і зборів здійснювати в оперативному режимі своєчасне відшкодування ПДВ сумлінним платникам, а також стимулює представників бізнесу до соціально відповідальної поведінки, яка дозволяє отримати економічний ефект без зайвих труднощів.

 Нагадаємо, що процедура автоматичного відшкодування ПДВ та критерії відбору компаній для його отримання регламентуються статтею 200 Податкового кодексу України.

Читайте також:  Кабмін затверидв постанову про збільшення зарплат освітян

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів в Києві

Читайте також: