Політика

Підписання Угоди про асоціацію. Україна виконає свої зобов’язання перед ЄС – Володимир Рибак

  Голова Верховної Ради Володимир Рибак не сумнівається, що Україна виконає свої зобов’язання перед Європейським Союзом і сподівається, що підпише Угоду про асоціацію з ЄС.

 "Сьогодні з ЄС ми домовилися, які головні питання ми повинні у вересні-жовтні розглянути. Я бачу, що ми виконаємо свої зобов’язання і сподіваюся, що вже в кінці листопада буде підписано угоду з ЄС", – заявив він в інтерв’ю двом українським телеканалам та агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер у Києві.

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з 194 округів

 В.Рибак нагадав, що Україна вже виконала більшу частину своїх зобов’язань перед Радою Європи. "Однак у вересні та жовтні депутатам треба об’єднатися і прийняти ще ряд законів, які чекає сьогодні європейське суспільство, і які є нашими зобов’язаннями", – сказав спікер.

 Спікер нагадав, що народним депутатам України належить прийняти законопроекти про прокуратуру, про судоустрій та виборче законодавство, "це три головні питання".

Читайте також:  Справа про “хабар Богдану”: Кличко дав покази в НАБУ

 В.Рибак також зазначив, що питання підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС – "дуже важливе питання для нашої держави, від якого залежатиме подальший розвиток нашої".

 Він зазначив, що є домовленість з керівниками фракцій про те, що на першому сесійному тижні у вересні будуть розглянуті законопроекти, які "мають відношення до адаптації українського законодавства (до європейського – ІФ)".

Читайте також:  ДБР відмовилось розсекретити інформацію про справи Порошенка

 "Що стосується євроінтеграційних законів, я не бачу, що будуть якісь непорозуміння, і ми щось не зможемо прийняти", – підкреслив В.Рибак.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

 

Читайте також:

Коментувати