fbpx
Економіка

ОСК «Металіст» продали за 674 млн гривень

Харківський футбольний клуб «Металіст» з сьогоднішнього дня – власник однойменного стадіону. Харків’яни зробили покупку стадіону за 674 522 000 гривень. 

Раніше харківський клуб орендував ОСК «Металіст» для проведення домашніх матчів. Варто відзначити, що покупка стадіону відбулася в рамках конкурсу, на якому віце-чемпіони України були єдиними претендентами на угоду. 

Про це на своєму профілі в соціальній мережі Facebook повідомив Юрій Сидоренко, керівник департаменту у справах преси та інформації Харківської міської ради. 

Стало відомо, що офіційне затвердження угоди і підтвердження прав власності нового власника ОСК «Металіст» відбудеться на засіданні сесії Харківської облради, яке заплановане на вересень. 

Читайте також:  Орендна плата за землю під час воєнного стану

Як повідомляють українські ЗМІ, майновий комплекс стадіону «Металіст» був виставлений на продаж зі стартовою ціною у 674 мільйони 521 тисяч 916,16 гривень. У комплекс стадіону входять 4 трибуни, футбольне поле, касовий павільйон з ротондою, бігові доріжки, розподільний пункт і 3 трансформаторні підстанції. Загальна площа земельної ділянки, яка належить стадіону, – 7,0873 га. 

Нагадаємо, що спортивна споруда була зведена ще 1926 року. Раніше стадіон носив назву «Трактор», «Дзержинець», «Авангард» і «Зеніт». 

Читайте також:  Митна Е-декларація для гуманітарних вантажів

ОСК «Металіст» на 40 тисяч місць був реконструйований під ЄВРО-2012 і офіційно презентовано 5 грудня 2009. Стадіон реконструювали у форматі приватно-державного партнерства: 30% від загальних вкладень склали приватні інвестиції українського бізнесмена і екс-власника «Металіста» Олександра Ярославського, а 70% – кошти бюджету. Трохи пізніше Олександр Ярославський додатково проінвестував в реконструкцію ігрового поля ОСК «Металіст» близько 3 мільйонів євро. 

За матеріалами: facebook.com, liga.net, zn.ua

Читайте також: