РФПЛ 6-й тур. Лідер «Ростов» програв «Локомотиву» з рахунком 0:5

Щойно завершився останній матч в рамках 6-го туру РФПЛ. Лідер російської Прем’єр-ліги «Ростов» розгромно програв московському «Локомотиву» з рахунком 0:5 і поступився першим місцем в турнірній таблиці столичному ЦСКА. Зазначимо, що перший тайм матчу «Локомотив» – «Ростов» завершився з рахунком 1:0 на користь столичного клубу. У другому таймі хід поєдинку повністю змінився після призначеного пенальті у ворота «Ростова» і видалення на 53-й хвилині Каміля Агаларова. Через шість хвилин у «Ростова» був видалений ще й Ігор Лоло. Таким чином, «Ростов» більшу частину другого тайму грав удев’ятьох, що і призвело до великої кількості пропущених цією командою голів.

Після шостого туру в турнірній таблиці РФПЛ лідером з 14-ма балами є ЦСКА, слідом за яким розташувалися «Локомотив» і «Ростов», у яких по 13 балів. На останньому місці залишилася «Томь», який поки що не набрав у поточному сезоні РФПЛ жодного балу. На 14-му і 15-му місцях розташувалися «Терек» і «Анжи», в активі яких по два бали.

Зазначимо, що сьогодні «Амкару» з рахунком 1:2 програв московський «Спартак».