fbpx
Політика

Через російські літаки, що пролетіли поряд, Японія підняла в повітря свої винищувачі

Як повідомило японське агентство Jiji з посиланням на представників міністерства оборони Японії, у зв’язку з прольотом поряд з кордоном літаків російських ВПС, Токіо підняло в повітря свої винищувачі.

За інформацією міністерства оборони, два російські літаки Іл-38 пролетіли від острова Окусірі в районі північного острова Хоккайдо над Японським морем у бік острова Садо, після чого повернули на захід. Як відзначили представники японського військового відомства, кордон повітряного простору Японії при цьому не був порушений, інші подробиці не повідомляються.

Читайте також:  Україна була надзвичайно активною на міжнародній арені у 2020 році, – Єрмак

У свою чергу, японські ЗМІ повідомляють, що це вже другий інцидент за тиждень. Ще 22 серпня японське міністерство оборони повідомило, що два бомбардувальники ВПС Росії порушили повітряний простір Японії, вторгшись в нього в районі префектури Фукуока на півдні країни. У зв’язку з цим японська сторона підняла кілька винищувачів за тривогою, а потім заявила Москві офіційний протест.

Читайте також:  Комітет ВР підтримав скорочення кількості депутатів до 300

Тим часом, представники російського міністерства оборони заявляють, що літаки ВПС Росії виконували планові польоти, при цьому, не порушуючи повітряний простір Японії.

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: