Без категорії

Сучасне п’ятиборство. Чемпіонат світу-2013. Україна бере золото!

На чемпіонаті світу з п’ятиборства, що проходить в тайванському місті Каосюн збірна України вкотре підтвердила свій високий клас у цьому виді спорту.

Жіноча збірна України у складі Ірини Хохлової, Вікторії Терещук і Ганни Буряк стала чемпіоном світу, набравши в цілому 5532 бали. Срібний комплект медалей завоювали представниці Угорщини з 5384-ма балами в активі, а бронзові нагороди – у росіянок (5369 балів).

Зазначимо, що в командному заліку Вікторія Терещук і Ганна Буряк разом з Анастасією Спас зуміли завоювати бронзу (15020 балів), пропустивши вперед тільки спортсменок з Великобританії (15368 балів) і Китаю (15236 балів).

Крім того, в міксті відзначилися Павло Тимощенко та Ірина Хохлова із загальним результатом 5816 балів, вигравши бронзові нагороди чемпіонату світу. Компанію українця на п’єдесталі пошани склали змішані дуети з Латвії (5824 бали) і з Франції (5852 бали).

Додамо, що Ірині Хохловій зовсім трохи не вистачило для потрапляння до числа медалістів в особистій першості. Підсумковий результат 5252 бали залишив українку на 4-й позиції – слідом за суперницями з Литви, Бразилії та Росії. Ганна Буряк фінішувала на 18-му місці (5048 балів), Анастасія Спас – на 19-му (5040 балів), а Вікторія Терещук – на 26-му (4932 бали).

Варто відзначити, що в чоловічому фіналі кращий з українських спортсменів, Дмитро Кирпулянський, показав лише 13-й результат (5640 балів). Інший представник України – Руслан Наконечний – зайняв підсумкове 25-е місце (5500 балів), а Тимощенко – лише 28-е (5476 балів). «Медальні» у цьому виді спорту стали виступи спортсменів з Литви, Росії та Великобританії.

Нагадаємо, що збірна України з п’ятиборства вирушила на чемпіонат світу в наступному складі:

– Павло Тимощенко, Дмитро Кирпулянський, Руслан Наконечний, Андрій Федечко (чоловіки);

– Вікторія Терещук, Ганна Буряк, Анастасія Спас, Ірина Хохлова (жінки).

За матеріалами: isport.ua