Політика

Михайло Прохоров завершує політичну кар’єру?

Відомий російський бізнесмен і мільярдер Михайло Прохоров прийняв рішення завершити свою політичну кар’єру. Принаймні, так про це повідомляє газета «Известия», посилаючись на слова одного з наближених до оточення Прохорова членів партії "Громадянська платформа".

За словами джерела, зараз ведуться пошуки людини, яка зможе очолити партію і повести її на вибори, і як тільки вона буде знайдена, Прохоров відразу ж покине свій пост. Можливо, він залишить за собою який-небудь малозначний, але почесний пост і залишиться основним спонсором партії.

Читайте також:  Опрацьовано 94.43% протоколів: у Зеленського — 73.19% голосів, у Порошенка — 24.48

Це рішення викликане тим, що Михайло Прохоров нібито не зважився розлучитися зі своїми закордонними активами, як цього вимагає російське законодавство від політиків, які збираються балотуватися на вищі державні пости.

У партії офіційно не підтверджують інформацію, мало того, у понеділок з ранку з’явилося повідомлення про те, що прес-секретар Михайла Прохорова Тетяна Кособокова спростувала інформацію, що з’явилася раніше, про завершення політичної діяльності лідера партії «Громадянська платформа».

Читайте також:  Ухваліть рішення, за яке не буде соромно: Зеленський виступив у Конституційному Суді України

"У партії йде робота на виборах, н кілька настпних місяців у Михайла Прохорова намічено цілу низку заходів", – сказала Тетяна Кособокова.

Михайло Прохоров завершує політичну кар’єру? (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru

Читайте також:

Коментувати