Політика

Бригинець сподівається, що жителі Донецька висловлять Януковичу свій негатив

  Як повідомив член парламентської фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець, президент України Віктор Янукович відправиться відзначати День Незалежності до себе на батьківщину – в Донецьк. За його словами, в цьому нічого поганого немає, проте він вважає, що жителям цього міста просто не пощастило, оскільки замість того, щоб насолоджуватися святом, їм доведеться йти і зустрічати главу держави, який вважає, що його там дуже люблять.

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з 194 округів

При цьому він звернув увагу на те, що сьогодні, 23 серпня, у ЗМІ також з’явилася інформація про те, що люди повинні взяти з собою паспорти.

«Цікаво, це для того, щоб потім виписати їм премії, або навпаки, щоб підрахувати і встановити, хто був і нічого з ними не робити, а тих, кого не було – розстріляти?», – задається питанням депутат.

Читайте також:  Американські конгресмени пропонують ввести нові санкції проти РФ через захоплення 24 українських моряків

Тим не менш, він сподівається на те, що в рамках своєї поїздки, Янукович все ж дізнається, що про нього думають жителі Донецька, з якими сам Бригинець нещодавно спілкувався. Він нагадав, що під час свого візиту, мешканці міста досить негативно висловлювалися на адресу глави держави.

Читайте також:  Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду на День Незалежності, - Володимир Гройсман

«Можливо, після цієї поїздки він зрозуміє, що за його спиною не залишилося Донбасу, на який він так спирався», – підкреслив Бригинець.

Бригинець про поїздку Януковича в Донецьк (відео):

Читайте також:

Коментувати