Шоу-бізнес

Україну на конкурсі Міс Світу-2013 представить Ганна Заячковська

  На всесвітньому конкурсі краси Міс Світу-2013 Україну представлятиме красуня Ганна Заячковська. Дівчина з Івано-Франківська вже пакує валізи, щоб відправитися на Балі, де вона з гордістю виступить за нашу країну.

Одне з 6 обов’язкових суконь – етнічне – для Ганни виготовила дизайнер Олена Васенко. Біло-червона сукня виготовлена з королівського шовку. Решту вбрання для дівчини буде шити модельєр Марина Джин.

Читайте також:  Дмитро Комаров з командою встановлює рекорд

На конкурсі краси Ганна виконуватиме свою власну пісню, яку написала ще задовго до конкурсу. Ганна Заячковська сказала про свою пісню так: «Вона просто про життя, про те, що варто робити добро, завжди рухатися вперед, і ось це світло постійно нести людям, і щоб не відбувалося – сподіватися». До слова, Ганна – не професійна вокалістка, а нинішні досягнення у співі, це не що інше, як результат довгої і наполегливої ​​праці. Її викладач Ірина Батюк сказала: «У неї 3 октави, прекрасний насичений тембр, ідеальний слух. Вона дуже чисто і чітко співає».

Читайте також:  Настя Каменських і Потап поділилися знімком після весілля

Щодо взуття дівчини, то його пошили львівські дизайнери, а як подарунок Ганна везе ікону.

Нагадуємо, що конкурс Міс Світу-2013 відбудеться 28 вересня. Про результати конкурсу Ганна поки вважає за краще не думати, тому що для неї головне – гідно представити свою країну.

За матеріалами: segodnya.ua

Читайте також:  Тіна Кароль заспіває нову пісню з відомим співаком

Читайте також:

Коментувати