Новини світу

США підтримують євроінтеграційні прагнення України

Сполучені Штати Америки привітали Україну з наступаючим Днем незалежності і висловили їй свою підтримку в прагненні стати процвітаючою європейською державою з вільною економікою і демократією.

«Американський і український народи поділяють славну історію як партнери і як друзі. Кожен день ми працюємо разом над спільними важливими питаннями, починаючи від сприяння економічному зростанню та диверсифікації джерел енергетики до співробітництва з питань ядерної безпеки», – йдеться в заяві державного секретаря Джона Керрі, яку він зробив від імені президента США Барака Обами та американського народу. 

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

США залишається на боці України, яка намагається виконати всі умови Європейського Союзу, необхідні для підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті в листопаді. Крім того, Америка «вітає українські зусилля з просування глобального миру та безпеки в країнах-сусідах Європи і по всьому світу» і з нетерпінням чекає продовження співпраці у цьому напрямку, а також сподівається на зміцнення дружніх відносин між урядами двох держав та їх мешканцями.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати