Новини світу

США підтримують євроінтеграційні прагнення України

Сполучені Штати Америки привітали Україну з наступаючим Днем незалежності і висловили їй свою підтримку в прагненні стати процвітаючою європейською державою з вільною економікою і демократією.

«Американський і український народи поділяють славну історію як партнери і як друзі. Кожен день ми працюємо разом над спільними важливими питаннями, починаючи від сприяння економічному зростанню та диверсифікації джерел енергетики до співробітництва з питань ядерної безпеки», – йдеться в заяві державного секретаря Джона Керрі, яку він зробив від імені президента США Барака Обами та американського народу. 

США залишається на боці України, яка намагається виконати всі умови Європейського Союзу, необхідні для підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті в листопаді. Крім того, Америка «вітає українські зусилля з просування глобального миру та безпеки в країнах-сусідах Європи і по всьому світу» і з нетерпінням чекає продовження співпраці у цьому напрямку, а також сподівається на зміцнення дружніх відносин між урядами двох держав та їх мешканцями.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також: