fbpx
Політика

Олег Тягнибок: торгова війна з Росією – це абсолютний провал «багатовекторної» політики режиму Януковича

Олег Тягнибок прокоментував ситуацію з українськими товарами, що склалася на українсько-російському кордоні. На його думку, проблеми з імпортом українських товарів є свідченням провалу «багатовекторної» політики режиму Віктора Януковича і запропонованого президентом України формату взаємин з Митним союзом за схемою «3+1».

«Надії Януковича всидіти на двох стільцях, балансуючи між Росією і Європейським союзом, зазнали краху», – наводить слова Олега Тягнибока офіційний сайт Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Олег Тягнибок нагадав, що очолювана ним політична сила раніше неодноразово говорила про те, що «Москва не задовольниться суто економічним співробітництвом». На думку лідера ВО «Свобода» «Росія ніколи не виконувала і не виконуватиме договори про вільну торгівлю з Україною».

Читайте також:  Безвіз для України залежать від боротьби з корупцією, - посол ЄС

За словами Олега Тягнибока, Митний союз загрожує «повним підпорядкуванням України Росії» і може призвести до включення України «в орбіту імперського геополітичного проекту Росії».

На думку лідера ВО «Свобода», ринок ЄС є «позитивною протилежністю» ринку МС. Інтеграція України до Митного союзу, як підкреслив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода», може на деякий час принести позитивні моменти для української економіки, однак це буде стратегічний програш.

Читайте також:  Шмигаль попередив мерів міст щодо карантину вихідного дня

За матеріалами: svoboda.org.ua

Читайте також: