fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

МВС України поки що не коментує інформацію про Мельника

  У Державній прикордонній службі України та Міністерстві внутрішніх справ не коментують інформацію про перетин екс-ректором Національного університету Державної податкової служби Петром Мельником, оголошеним у міжнародний розшук, українсько-білоруського кордону за чужим паспортом.

"Щодо тих фактів, які викладені в Інтернеті (щодо перетину П.Мельником кордону за паспортом брата – ІФ), ми їх не коментуємо", – повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі прикордонного відомства.

Не коментують поки цю інформацію і в МВС.

Як повідомлялося, колишній ректор був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 тис. грн і 80 тис. грн за вступ їх родичів у виш.

Печерський райсуд Києва 1 серпня обрав для П.Мельника запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом. Йому заборонили залишати місце проживання, за винятком ситуацій, коли знадобиться медичний огляд або лікування.

На екс-ректора 7 серпня наділи електронний браслет. П.Мельник став першою високопоставленою особою і першим арештантом в Київській області, щодо якого був застосований такий спецзасіб.

9 серпня стало відомо, що П.Мельник зник з-під домашнього арешту, позбувшись електронного браслета. МВС оголосило його у всеукраїнський розшук. 14 серпня він був оголошений в міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

16 серпня gazeta.ua повідомила, що П.Мельник за паспортом брата виїхав до Білорусі. Видання оприлюднило фотокопію "Довідки про перетин українсько-білоруського кордону громадянином П.Мельником", проте не уточнило, яке саме відомство видало відповідну довідку.

У фотокопії наголошується, що П.Мельник 9 серпня о 3:00 ранку пройшов митний контроль в пункті пропуску "Городище" за паспортом брата Олександра Мельника, проте о 5 годині ранку на білоруському пропускному пункті "Верхній Теребежов" вже пред’явив власний паспорт.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: