fbpx
Політика

Круглий стіл з євроінтеграції українська опозиція має намір провести 23 серпня

 Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк та інші члени партії "Батьківщина" 23 серпня візьмуть участь у роботі політичного етапу Національного круглого столу "Розуміння заради європейського майбутнього".

Як повідомляється на сайті партії в середу, з ініціативою проведення Національного круглого столу виступила лідер партії Юлія Тимошенко, а голова політради "Батьківщини" А.Яценюк закликав прийняти "європейський календар" та "наповнити його конкретними справами, перейшовши від слів до справи у справі європейської інтеграції ".

При цьому в партії зазначили, що відкриті до діалогу і продовжують закликати президента України, уряд, Партію регіонів, опозиційні партії, громадських активістів відкинути всі ідеологічні, особисті та політичні розбіжності і об’єднатися навколо реалізації можливості підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Читайте також:  «Укроборонпром» отримав нового генерального директора

"Переконані, що загальнонаціональним пріоритетом номер один для нашої країни повинна стати цілеспрямована робота над виконанням всіх без винятку критеріїв, які висунуті Європейським союзом для підписання Угоди про асоціацію. Першим кроком має бути негайне припинення виборчого правосуддя, політичних переслідувань, звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко", – підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося, 27 червня екс-прем’єр Ю.Тимошенко запропонувала створити національний круглий стіл для виконання Україною необхідних критеріїв підписання з ЄС Угоди про асоціацію. "Я вважаю, що треба негайно створити нову організаційну структуру типу круглого столу або асамблеї, яка буде активно і публічно діяти відтепер і до набрання законної чинності Угоди про асоціацію, включаючи підписання та ратифікацію цього документа", – написала Ю.Тимошенко у статті "67 робочих днів?".

Читайте також:  Зеленський встановив в Україні нове професійне свято

Ю.Тимошенко запропонувала назвати цю структуру Національний круглий стіл (НКС) "Розуміння заради європейського майбутнього". Екс-прем’єр зазначила, що залишилося всього 67 робочих днів для виконання десяти критеріїв, запропонованих Європейським союзом і без виконання яких Угода не буде підписана. "Я говорю саме про десять критеріїв, бо той одинадцятий, який стосується мого звільнення, не вимагає консолідації зусиль усього суспільства і залишається на совісті Віктора Януковича", – зазначила вона.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: