fbpx
Шоу-бізнес

Кеті Перрі звинуватили у плагіаті

Американська співачка Кеті Перрі, яка не раз обурювався тим, що її пісні «крадуть» пірати, сама стала об’єктом пильної уваги з боку охоронців авторських прав. Американський продюсер Діллон Френсіс звинуватив Кеті Перрі в тому, що вона вкрала у нього ідею для кліпу. Поки історія не стала приводом для судового розгляду, подальші дії Френсіса залежатимуть про того, які докази унікальності свого кліпу Перрі приведе в своє виправдання.

Продюсер угледів у кліпі Кеті Перрі на пісню Roar найчистішої води плагіат кліпу на його сингл Messages. Ролик Френсіса з’явився навесні поточного року, а кліп Перрі – тільки на початку серпня. У своєму ролику Кеті пише повідомлення, сидячи на унітазі, снідаючи, займаючись на тренажері і навіть під час керування автомобілем. Приблизно теж саме відбувається і у відеокліпі Діллона Френсіса.

Поки Кеті Перрі не робила ніяких публічних заяв на свій захист, вона лише відправила продюсеру, що є піонером мумбатона, лист з поясненнями. Про зміст послання точна інформація поки відсутня.

Кліп Кеті Перрі (відео):

Кліп Діллона Френсіса (відео):

За матеріалами: lenta.ru

Читайте також: