fbpx
Політика

Лавров і Брахімі по телефону обговорили перспективи проведення “Женеви-2”

У міністерстві закордонних справ Росії в понеділок повідомили, що глава російського відомства Сергій Лавров по телефону обговорив перспективи скликання міжнародної конференції з врегулювання сирійської кризи «Женева-2» із спецпредставником ООН і ЛАД щодо Сирії Лахдаром Брахімі.

"У ході обміну думками з питання про скликання міжнародної конференції з політико-дипломатичного врегулювання в САР було підтверджено, що тільки через рівноправний діалог між сирійськими сторонами без будь-яких попередніх умов можливо припинити насильство в Сирії і перейти до предметного обговорення майбутнього країни", – повідомили з цього приводу на офіційному сайті МЗС РФ.

Читайте також:  Зеленський встановив в Україні нове професійне свято

Раніше ця ж тема обговорювалася Сергієм Лавровим у бесіді з генеральним секретарем Всесвітньої організації ООН Пан Гі Муном.

У ході зустрічі обидві сторони закликали всіх учасників сирійського конфлікту припинити ескалацію гуманітарної кризи і зростання насильства на релігійному грунті. Як припускають спостерігачі, якщо зустріч і відбудеться, то в ній мають брати участь представники як сирійської влади, так і опозиції.

Читайте також:  РНБО вимагає від ЦВК оприлюднювати результати місцевих виборів

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: