fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Посольство Росії контролюватиме розслідування причин ДТП у Таїланді

 Як повідомили в суботу в російському МЗС, співробітники посольства в Таїланді візьмуть на контроль питання розслідування причин ДТП у Таїланді, в якому постраждали близько 30 російських туристів.

 "Питання сприяння постраждалим співвітчизникам та розслідування причин аварії знаходяться під контролем посольства Російської Федерації в Таїланді", – заявили на Смоленській площі.

 Тим часом прес-служба Ростуризму підтвердила, що, як і передбачалося, туристи, які потрапили в ДТП, купили квитки на екскурсію в неофіційному агентстві. Співробітники відомства додали, що також відстежують ситуацію і знаходяться в постійному контакті з російськими диппредставництвами в Таїланді, черговою службою МНС Росії та туроператорами.

 Поліція королівства Таїланд вже назвала причину ДТП – за версією правоохоронних органів, нею стала технічна несправність транспортного засобу.

 "У автобуса була пошкоджена рульова тяга. Через це водій втратив контроль над машиною, в результаті чого вона врізалася в пагорб і перекинулася", – розповів комісар поліції Таїланду Банді Муангсукхам. Нагадаємо, у ДТП постраждали 28 громадян Росії.

Посольство Росії буде контролювати розслідування причин ДТП у Таїланді (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru.

Читайте також: