fbpx
Новини світу

День партизанської слави. Кабмін України затвердив план заходів з відзначення

   Кабінет міністрів України затвердив план заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави.  

 Відповідне розпорядження № 544-р прийнято на засіданні уряду 7 серпня 2013 року, повідомила прес-служба Кабміну в суботу.  

 Проект цього документу розроблено на підставі указу президента від 30 жовтня 2001 р. № 1020 "Про день партизанської слави" та Плану заходів з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів від 17 березня 2011р. № 199-р.  

 "Метою розпорядження є прийняття рішення про відзначення на державному рівні Дня партизанської слави, вшанування синів і дочок України, які боролися за свободу народу в період Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років у лавах підпільно-партизанського руху, їх подвигу та жертовності, формування у молодого покоління поваги до ветеранів війни, затвердження плану заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави", – наголошується в повідомленні.  

Читайте також:  ТОП-5 нерозгаданих таємниць світу

 Зокрема, цим планом передбачено урочисті та меморіальні заходи до Дня партизанської слави, увічнення пам’яті загиблих партизанів і підпільників, покладання квітів до могил уславлених організаторів і керівників підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, проведення в загальноосвітніх, професійно – технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах тематичних уроків, лекцій, бесід з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, патріотичних та спортивних акцій учнівської та студентської молоді, упорядкування або встановлення пам’ятного знака "Область партизанської слави" на кордонах Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Одеської, Рівненської, Сумської та Чернігівської областей.  

Читайте також:  ТОП-5 нерозгаданих таємниць світу

 Реалізація розпорядження дозволить забезпечити організацію та проведення на державному рівні заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави, сприятиме підвищенню рівня патріотичного виховання молоді, формуванню позитивної громадської думки щодо вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та збереженню героїчних традицій українського народу, зазначено в повідомленні.   

 Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: