fbpx
Політика

Розгляд справи проти ВО «Свобода» перенесли на 23 серпня

   Шевченківський районний суд Києва переніс підготовче судове засідання за позовом проти представників ВО "Свобода" на 23 серпня.  

 Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення було ухвалене у зв’язку з клопотанням одного з обвинувачених Сергія Бойка для того, щоб надати йому час для укладення договору з новим захисником.  

 "Суд, порадившись на місці, ухвалив: клопотання обвинуваченого Бойка задовольнити, відкласти підготовче судове засідання і призначити нове судове засідання для того, щоб обвинувачений Бойко зміг укласти договір про захист його інтересів у даному кримінальному провадженні з новим адвокатом, якого він бажає запросити самостійно. Судове засідання відкладається до 13:00 23 серпня", – сказала головуюча суддя.  

Читайте також:  Зеленський ініціював розпуск КСУ

 Як передає кореспондент агентства, на підготовче засідання не з’явилися обидва потерпілі. Всі обвинувачені були присутні на засіданні.  

 Також суд прийняв відмову колишнього адвоката С. Бойка від виконання функцій захисника в даній справі. За словами С. Бойка, у нього і його адвоката виникли розбіжності в баченні лінії захисту.  

 У той же час, активісти Київської міської організації ВО "Свобода" пікетували будівлю Шевченківського райсуду.  

 Близько 30 осіб з державними прапорами України і прапорами ВО "Свобода", плакатом з написом "Стоп НКВС" скандували гасла "Слава Україні, Героям Слава!", "Патріотам – волю", "тітушкам – нари", "суддя, пам’ятай: Янукович не вічний", "Влада ідіотів судить патріотів".  

Читайте також:  Віталій Кличко залишився мером Києва

 Оскільки засідання суду проходило на 1 поверсі будівлі, то всі гасла, що вигукувалися активістами "Свободи", були добре чутні в ході засідання.  

 Як розповів кореспонденту агентства член політради "Свободи" Юрій Левченко, такі акції партія планує проводити в ході всього судового розгляду даної справи.  

 Як повідомлялося, чотирьох активістів ВО "Свобода" звинувачують у нападі на молодих людей 18 травня під час масових акцій у центрі Києва. Їм інкримінується 296 ст. КК України – Хуліганство.   

 Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: