fbpx
Політика

Яценюк може оскаржити рішення Печерського райсуду

   Питання оскарження рішення Печерського райсуду Києва про визнання недостовірною інформацію про причетність секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Андрія Клюєва до бійок під час акції опозиції 18 травня вирішуватиме лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, заявила представник А.Яценюка на судовому засіданні Ганна Онищенко.  

 "Це питання (питання подачі апеляції – ІФ) буде обговорюватися з Арсенієм Яценюком", – сказала вона журналістам у четвер у Києві.  

 Адвокат зазначила, що суд відрізав всі шляхи з надання з боку А.Яценюка доказів причетності А.Клюєва до подій 18 травня.  

Читайте також:  Голову КСУ Тупицького підозрюють у державній зраді

 О.Онищенко нагадала, що суд відхилив їх клопотання про залучення як свідків народних депутатів, які могли підтвердити необхідні факти.  

 За словами адвоката, суд відхилив і клопотання про призначення судової експертизи.  

 Представник секретаря РНБО Ольга Просянюк сказала журналістам, що вважає "рішення суду законним і обгрунтованим".  

 За її словами, сторона відповідача не надала суду жодних доказів, на підставі яких можна було б зробити висновок, що саме А.Клюєв причетний до провокацій під час мітингу опозиції в травні.  

Читайте також:  Італійський суд виправдав нацгвардійця Марківа

 Відповідаючи на запитання, що буде, якщо А.Яценюк не виконає рішення суду, О.Просянюк сказала: "Українським законодавством передбачена кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду".  

 Як повідомлялося, 8 серпня Печерський райсуд Києва зобов’язав лідера фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка спростувати інформацію про причетність секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Андрія Клюєва до бійок, які виникли в ході акції опозиції 18 травня 2013 року в Києві.  

 Суд зобов’язав А.Яценюка спростувати дану інформацію на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради України.   

 Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: