fbpx
Право

У Росії набув чинності закон про охорону об’єктів культурної спадщини

 У Росії набув чинності закон про охорону об’єктів культурної спадщини, який пред’являє суттєві вимоги до збереження, використання й охорони об’єктів культурної спадщини. Крім того, в даному документі збільшуються розміри адміністративних штрафів за порушення цих вимог.

 Згідно з новим законом, суб’єкти федерації отримали право самостійно визначати розміри адміністративних штрафів за вказані порушення, а також застосовувати власні санкції до порушників за знищення або пошкодження пам’яток історії та культури. Тепер штрафи, зокрема для юридичних і посадових осіб можуть доходити до 40 млн рублів.

Читайте також:  Названа сума штрафу за відсутність маски

 Крім того, держчиновники різного рівня можуть бути оштрафовані на суму до 400 тисяч рублів за незаконне надання земельних ділянок зі складу земель історико-культурного призначення, а також – незаконна зміна правового режиму земельних ділянок зі складу земель історико-культурного призначення.

 Як наголошується експертами, дані штрафи є найбільшими в Європі, проте, в Росії вони потрібні для того, щоб припинити самовільне руйнування історичних пам’яток.

Читайте також:  ВР не змогла скасувати карантин вихідного дня

У Росії набув чинності закон про охорону об’єктів культурної спадщини (відео):

За матеріалами: 1tv.ru

Читайте також: