fbpx
Шоу-бізнес

Міжнародний кінофестиваль у Локарно відкриється 7 серпня

  Сьогодні, 7 серпня, відкриється щорічний Міжнародний кінофестиваль в Локарно.  

 Четвертий за значимістю фестиваль у Локарно (після Каннського, Венеціанського і Берлінського) славиться своєю незаангажованістю в доборі програми, роблячи ставку на новий, експериментальний кінематограф. Особливість фестивалю в Локарно – один з найбільших екранів під відкритим небом, який встановлений на центральній площі міста – Пьяцца-Гранде, яка щодня збирає до 8 тисяч глядачів.  

 Відкривати фестиваль буде детективний трилер культового ісландського режисера Бальтазара Кормакура, який називається «Два стволи». У головних ролях зіграли Дензел Вашингтон і Марк Уолберг.  

 Відомо, що за час фестивалю за спеціальними нагородами за внесок у розвиток світового кінематографа на сцену Пьяцца-Гранде піднімуться Вернер Херцог, сер Крістофер Лі, Вікторія Абріль, Фей Данауей, Отар Іоселіані, Жаклін Біссет.  

 До слова, програма вже 66 за рахунком фестивалю в Локарно буде складатися з дванадцяти розділів, найважливішим з яких є міжнародний конкурс, переможець якого отримає Золотого леопарда.  

 Що ж до журі конкурсу, то цього року його очолює арт-хаузний режисер з Філіппін Лав Діас.  

 Серед 20 повнометражних картин, які будуть представлені на суд почесного журі, виставлені такі роботи, як: «Історія моєї смерті» режисера Альберта Серра, «Наша Сунхі» режисера Хона Сансу, «Реальність» Кійосі Куросави, «Вологі ділянки» Давида Внендта.  

 Окремо хотілося б згадати світову прем’єру режисера Квентана Дюпье фільму «Неправильні копи», одну з ролей в якому виконав Мерилін Менсон.  

 До слова, кінофестиваль в Локарно триватиме з 7 до 17 серпня. Цього року кінороботи з України не представлені в програмі фестивалю.  

 За матеріалами: korrespondent.net

Читайте також: