fbpx
Спорт

Євробаскет-2013. Чемпіонат пройде на дуже високому рівні – Вілкул

   Віце-прем’єр міністр України Олександр Вілкул впевнений, що юнацький (Under-16, U-16) Чемпіонат Європи з баскетболу 2013 року в Києві пройде на дуже високому рівні.  

 "Кожний новий захід такого масштабу відкриває Україну світу, дає привід говорити про нашу країну. Україна вміє робити баскетбольні свята високого рівня, і ми ще проведемо чимало спортивних заходів такого плану", – сказав він на передтурнірній прес-конференції у вівторок у Києві.  

 Під час прес-конференції відбулася презентація кубка, який буде вручений переможцю кадетського Чемпіонату Європи. "Кубок турніру знайшов сучасну форму в 2006 році, медалі турніру були розроблені місцевим організаційним комітетом спеціально для нього. Вони виготовлені в Україні у відповідності з останніми світовими тенденціями. У центрі медалі розміщено логотип турніру, який за допомогою спеціальної емалі зробили кольоровим", – зазначив директор турніру Маркіян Лубківський.  

Читайте також:  Ліга чемпіонів 2020/2021: «Шахтар» знову програв «Боруссії» М

 За його словами, місцевий оргкомітет протягом декількох місяців працював для того, щоб організувати чемпіонат на найвищому рівні та забезпечити найкращі умови для всіх учасників.  

 Квитки на U-16 Чемпіонат Європи 2013 року в Києві можна було купити з 20 червня в інтернеті або в касі Палацу спорту. Арена столичного Палацу спорту буде розділена на два окремі баскетбольних корти. У кожен ігровий день проходитиме 8 матчів одночасно – по 4 на кожному корті. Квиток дає можливість відвідати будь-яку з чотирьох ігор протягом ігрового дня на обраному корті. Він є багаторазовим для входу в Палац спорту за умови реєстрації квитка при кожному виході.  

Читайте також:  Збірна України втратила одну позицію в рейтингу ФІФА

 U-16 чемпіонат Європи з баскетболу 2013 серед чоловіків пройде в київському Палаці Спорту з 8 до 18 серпня 2013 року. У ньому візьмуть участь 16 європейських збірних. Всього відбудеться 72 матчі.   

 Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: