fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

У МЗС України обурені діями Bloodhound Gang

   У Міністерстві закордонних справ України висловлюють обурення діями американських музикантів групи Bloodhound Gang, спрямованими на наругу над державними символами країни.  

 "Ми переконані, що правоохоронними органами України буде розглянуто цей інцидент і вжито відповідних заходів", – повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі МЗС, коментуючи даний інцидент.  

 У зовнішньополітичному відомстві підкреслили, що якщо говорити про інциденти, які мали місце в одеському та київському клубах на підставі матеріалів ЗМІ, то "існують абсолютно всі морально-етичні підстави говорити про неприйнятні дії представників американської музичної групи".  

 "Подібні дії, пов’язані з наругою над державними символами, не мають виправдання ніякими так званими "епатажами ", – підкреслили в МЗС.  

 Як повідомляють українські ЗМІ, скандальна група Bloodhound Gang розпочала тур по СНД з України. У Києві на концерті 30 липня "артист поливав сечею сцену", і "прицілювався на синьо-жовтий прапор України, який перебував на сцені". Публіку такий вчинок музиканта тільки розвеселив. Музиканти також вигукували fuck Russia, і "народ підтримав".

 Наступного дня в клубі "Ібіца" в Одесі 41-річний бас-гітарист Е.Дж. Хасселхофф використовував прапор Росії як туалетний папір, додаючи фразу: "Тільки не кажіть про це Путіну". Спаплюжений стяг він кинув у натовп, де його підхопив один з фанатів.  

 Відео цих витівок виклали в інтернет, і як повідомляють ЗМІ, Bloodhound Gang не пустили на рок-фестиваль у Краснодарському краї в Росії, хоча і виплатили гонорар. В аеропорту Анапи, звідки вони відлітали, їх закидали помідорами і тухлими яйцями, козаки влаштували розборки з музикантами і намагалися задушити бас-гітариста американським прапором, а після невдалої спроби (після втручання поліції) порвали прапор на очах у музикантів.  

 Музикантам Bloodhound Gang довелося покинути Росію, хоча група принесла вибачення.  

 Слідчі СКР приступили до перевірки факту осквернення російського прапора музикантами рок-групи з США, в цю країну і в Україні будуть направлені запити про правову допомогу.   

 Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: