fbpx
Шоу-бізнес

Кеті Перрі знову прокоментувала стосунки з Робертом Паттінсоном

 Популярна американська співачка Кеті Перрі, якій приписували роман з актором Робертом Паттінсоном, продовжує час від часу коментувати ці відносини. Цього разу Кеті похвалилася тим, як їй вдалося встояти проти чар чарівного красеня.  

 В одному з інтерв’ю Кеті розговорилася настільки, що сказала, що може довести, що між нею і Паттінсоном нічого не було. «Окей, у мене є доказ того, що між мною і Робертом Паттінсоном нічого не було. Я пукала перед ним. А я ніколи в житті не стану цього робити перед чоловіком, з яким зустрічаюся. Це правило», – сказала Кеті Перрі.  

Читайте також:  Disney представила трейлер нового мультфільму про Міккі Мауса

 Також Кеті повідомила, що відчуває себе скоріше старшою сестрою Роберта, ніж його коханою. Кеті Перрі також додала, що дуже пишається тим, що не переспала з Робертом Паттінсоном.  

 Нагадуємо, що Роберт Паттінсон зустрічався з Крістен Стюарт, проте в травні цього року молоді люди остаточно розлучилися. Відразу після цього Роберт почав все частіше і частіше з’являтися в компанії Кеті Перрі. Світські пліткарі негайно оголосили про те, що у співачки і актора зав’язався роман.   

Читайте також:  Помер сатирик Михайло Жванецький

 За матеріалами: story.com.ua

Читайте також: