fbpx
Політика

Заарештували голову донецької «Батьківщини»

 Як повідомила прес-служба партії «Батьківщини», сьогодні, 5 серпня, в день другої річниці ув’язнення Юлії Тимошенко, без будь-яких підстав був затриманий голова Донецької обласної партійної організації «Батьківщина» Костянтин Матейченко.  

 Опозиціонери відзначають, що переслідування Матейченка почалися ще в момент його участі у виборчій кампанії до Верховної Ради, куди він балотувався. У повідомленні політичної сили йдеться про те, що влада робить все для того, щоб придушити осередки опозиційних партій і вибірково застосовує для цього кримінальне законодавство.  

 У «Батьківщині» вважають досить символічним те, що друга хвиля політичних репресій проти опозиції почалася якраз в другу річницю ув’язнення екс-прем’єра.  

 «Нинішній режим вже почав рахувати дні, які залишилися до того моменту, як він буде відправлений на смітник історії. Однак чиновники ще не змирилися з цим і намагаються утриматися в своїх кріслах, вдаючись до політичних переслідувань своїх опонентів», – йдеться в повідомленні «Батьківщини».  

 Партія «Батьківщина» вимагає звільнити Костянтина Матейченка і покарати тих, хто відповідальний за політично мотивовані арешти.

Читайте також: