fbpx
Спорт

Володимир Кличко побив черговий рекорд

 Український чемпіон Володимир Кличко побив рекорд легендарного американського боксера Ларрі Холмса за тривалістю утримання чемпіонського титулу. Таким чином, він опинився на другому місці в списку рекордсменів.  

 Тепер Кличко залишається побити лише рекорд Джо Луїса, який утримував свій титул протягом 11 років і 8 місяців. Слід зауважити, що Луїс є абсолютним рекордсменом у цій області серед всіх боксерських категорій.  

Читайте також:  Збірна України дізналася всіх суперників по Євро-2020

 Примітно, що новина про те, що Володимир Кличко побив рекорд Ларрі Холмса з’явилася за місяць до того, як це сталося насправді.  

 Відлік чемпіонського стажу Володимира Кличка ведеться з 22 квітня 2006 року, коли він отримав титул чемпіона за версією IBF, здобувши перемогу над американцем Крісом Бердом.  

Читайте також:  Усик може провести бій проти Дюбуа

 Щоб побити рекорд Джо Луїса, Володимиру Кличку необхідно ще досить довго утримувати в своїх руках чемпіонські титули. Проте вже в жовтні в цьому йому може перешкодити росіянин Олександр Повєткін, з яким він буде битися в Москві. Якщо Повєткін переможе, то всі пояси Кличка перейдуть до нього.   

 За матеріалами: boxingnews.com.ua

Читайте також: