fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Поїзд «Дніпропетровськ-Євпаторія» зійшов з рейок в Запорізькій області

 У ніч з суботи на неділю, 4 серпня, в Запорізькій області у пасажирського поїзда № 225, який рухався за маршрутом «Дніпропетровськ-Євпаторія», зійшли з рейок два останні вагони, повідомили у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 Співробітники ДержНС відзначають, що о 00:30 4 серпня в Запорізькій області, на станції «Канкринівка» (Придніпровська залізниця), при русі пасажирського поїзда № 225 сполученням «Дніпропетровськ-Євпаторія» унаслідок обриву піддона двигуна локомотива стався схід з рейок колісних пар 2-х останніх пасажирських вагонів. За наявними даними, у складі поїзда перебували 19 вагонів з пасажирами. За даними ДержНС, постраждалих і жертв в ході події немає. На час проведення відновлювальних робіт на станції «Канкринівка» рух залізничних складів здійснювався по одній колії.

 «О 3:40 4 серпня після заміни локомотива пасажири в 17-ти вагонах поїзда № 225 були відправлені до місця призначення, а вже о 5:20 аварійні вагони були встановлені на рейки», – сказано в повідомленні ДержНС.

 Повідомляється, що на місці події працювали співробітники оперативної групи головного управління ДержНС України в Запорізькій області.

 Нагадаємо, торік в кілометрі від залізничної станції «Запоріжжя-1» зійшов з рейок пасажирський поїзд, який рухався за маршрутом «Київ-Севастополь». Аварія сталася о 4:45, в результаті чого сім вагонів попросту «відсікли» від загального складу. При цьому один з вагонів поїзда «Київ-Севастополь» «ліг на бік». Стало відомо, що в момент події у вагоні перебували 34 пасажири, з яких 12 – діти. Попередня причина аварії – помилка диспетчера під час перемикання залізничної стрілки.

 За матеріалами: mns.gov.ua

Читайте також: