UAOnline.com.ua - новини України Новини України  


 Всі новини   Бізнес та економіка   Міжнародна економіка
2013-11-18 17:23:38
София Воронина

Ціни на цукор підвищуються

Світові ціни на цукор підвищуються

За даними Лондонської біржі, ціна на рафінований цукор з поставкою в грудні в 16:55 за київським часом підвищилися на 1,1 %, до 469 доларів 50 центів за тонну, передає УНН.

При цьому торги відкрилися на позначці 464 долара 85 центів.

Найвища ціна торгів склала 469 доларів 55 центів, найнижча - 463 доларів 55 центів.

У  порівнянні з минулим місяцем ф'ючерси цукру зменшилися на 44 долари 10 центів.

Крім того, ціни на цукор в порівнянні з показниками минулого року знизилися на 56 доларів 60 центів.

Відзначимо, що минулого тижня ціни на цукор знижувалися.

Джерело: УНН

 

Інші новини:

Ціни на цукор у світі підвищуються Ціни на цукор у світі підвищуються...

Світові ціни на цукор підвищуються
За даними Лондонської біржі, ціна на рафінований цукор з поставкою в грудні о 17:20 за київським часом підвищилася на 0,4 %, до 487 доларів 65 центів за тонну, передає УНН.
При цьому торги відкрилися на позначці 487 доларів.
Найвища ціна торгів склала 490 доларів 75 центів, найнижча - 483 доларів 85 центів.
У порівнянні з минулим місяцем (згідно з результатами торгів 7 жовтня) ф'ючерси цукру зменшилися на 10 доларів 10 центів.
Крім того, ціни на цукор в порівнянні з показниками минулого року знизилися на 49 доларів 70 центів.
Відзначимо, що .....

Читати новину...

У Білорусі підвищуються ціни на хліб, молоко і алкоголь У Білорусі підвищуються ціни на хліб, молоко і алкоголь...

  Уряд Білорусі підвищить ціни на хлібобулочні вироби, молочні продукти, а також на деякі алкогольні напої.
 Відбудеться підвищення цін в Білорусі вже найближчим неділю.
 Повідомлення про підвищення цін на продукти в Білорусі з'явилися в пресі з посиланням на інформацію білоруського міністерства економіки. Зміна вартості деяких видів товарів пов'язана із збільшенням відпускних цін.
 Так, відпускні ціни на хліб підвищаться на п'ять відсотків, на молоко - на десять відсотків, а відпускні ціни на алкоголь збільшаться в два рази.
 Нагадаємо, що в Білорусі з грудн.....

Читати новину...

В Україні піднімуть ціни на цукор? В Україні піднімуть ціни на цукор?...

Кабінет Міністрів України пропонує збільшити мінімальні ціни на буряковий цукор на 1%. Зазначимо, що раніше про свій намір підвищити мінімальні ціни на буряковий цукор заявили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України. Зокрема, у відомстві пропонують підняти ціну поточного врожаю на 1% до 4,772 тисячі гривень за одну тонну (без урахування ПДВ) з 4,677 тисяч гривень за одну тонну. Додамо, що такий проект постанови Кабміну було оприлюднено на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.
У проекті постанови сказано: «Затвердити мінімальні ціни.....

Читати новину...

Кабмін підвищив ціни на цукор Кабмін підвищив ціни на цукор...
Кабмін суттєво підвищив ціни на цукор і цукровий буряк. Нові ціни врегульовані постановою «Про державне регулювання виробництва цукру та цукрових буряків у період з 1 вересня 2016 до 1 вересня 2017 року», схвалену на урядовому засіданні в середу, 20 січня.

Згідно з документом, мінімальна ціна на цукор зросте на 40,7%. Вартість цукру складе 9078,87 гривень за 1 тонну (без урахування ПДВ). А тонна цукрових буряків коштуватиме 616,99 гривень, що на 38,4% дорожче, ніж теперешній показник.

Разом з тим передбачається зменшення граничного розміру квоти на виробництво цукру для п.....

Читати новину...

Уряд пропонує скасувати мінімальні ціни на цукор і буряк Уряд пропонує скасувати мінімальні ціни на цукор і буряк...

 Кабінет міністрів України схвалив законодавчий проект про внесення змін до Закону України про державне регулювання реалізації та виробництва цукру, розроблений міністерством аграрної політики та промисловості України, згідно з яким планується скасувати мінімальні ціни на цукровий буряк і цукор квоти А.
 Відповідно до даного законопроекту, також буде поліпшений механізм у сфері державного регулювання виробництва цукру способом квотування, встановлено порядок у використанні понадквоти цукру.
 При цьому передбачається виключно грошова форма розрахунків між учасниками в цукро.....

Читати новину...

Який буває цукор? Який буває цукор?...
   Який буває цукор? Який вид цукру кращий? Що корисніше коричневий чи білий цукор? Буряковий чи тросниковий? Спробуємо відповісти на ці та інші питання.
Цукор-рафінад. Цукор-рафінад містить 99,9% глюкози. Відмінно розчиняється у воді. Буває як буряковим, так і тросниковим. Різниці в смаку між ними немає. А той факт, що тросниковий цукор дорожче - всього лише данина екзотиці.
 Кам'яний (льодяниковий) цукор. Кам'яний цукор дуже повільно розчиняється навіть у чашці гарячого чаю. З таким цукром чай п'ють вприкуску (як робили наші прабабусі). Проте якщо у вас є проблеми з зубами, .....

Читати новину...

«Цукор дорожчати не буде», - Присяжнюк «Цукор дорожчати не буде», - Присяжнюк...
  На сьогоднішній день українцям не варто боятися того, що ціни на цукор стануть рости. Про це 15 липня повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк у рамках своєї робочої поїздки в Харківську область.  
 Микола Присяжнюк стверджує, що мови про підвищення цін на цукор зараз не може бути, оскільки запаси цукру, які вдалося накопичити за останні кілька років, дозволяють утримувати ціну на одному рівні.  
 За його словами, за останні 2 роки вдалося накопичити достатню кількість цукру, що навіть сьогодні, коли готують консервацію і .....

Читати новину...

В Україні може подорожчати цукор В Україні може подорожчати цукор...
 Ціни на цукор на внутрішньому ринку можуть підвищитися на 10-15% до кінця весни у зв'язку з підвищеним попитом на нього, вважає заступник директора департаменту продовольства Міністерства аграрної політики і продовольства України Олександр Печенога.
 "Зростаючий попит на цукор в кінці весни, звичайно ж, трохи підвищує ціну на внутрішньому ринку. Враховуючи, що ресурси цукру досить високі, думаю, що буде незначне підвищення - на 10-15%", - сказав він на прес-конференції в понеділок в Києві.
 Генеральний директор асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".....

Читати новину...

Цукор в Україні дорожчати не буде - експерт Цукор в Україні дорожчати не буде - експерт...
Українські аграрії продовжують прибирати з полів цукровий буряк. На сьогоднішній день вже зібрано близько 16 % засаджених площ. З урахуванням перехідних залишків цього року пропозиція на ринку складе більше 2 мільйонів тонн солодкого піску. Цього достатньо, щоб на 100 % забезпечити українців цукром. Адже внутрішня потреба в цукрі становить всього 1,8 мільйонів тонн. А тому, прогнозують експерти, говорити про дефіцит і подорожчання продукту на сьогоднішній день не можна.
«Цього року сільгоспвиробники планують зібрати 290 тисяч гектарів площ. На сьогоднішній день цукровий буряк зібрано л.....

Читати новину...

Ціна на цукор почне підвищуватися вже взимку Ціна на цукор почне підвищуватися вже взимку...

 Ціна на цукор до кінця цього року залишиться відносно стабільною, підвищення ціни на солодкий продукт може відбутися взимку тому, що цукровій промисловості в цьому сезоні не вдасться створити таких хороших запасів, як це було в сезоні 2011 року.
 Про це повідомила заступник директора Харківської фабрики "Бісквіт-Шоколад» Галина Біда.
 На думку заступника директора фабрики, сьогодні ціна на цукор тримається завдяки великому перехідному запасу, а також гострій необхідності заводів-виробників цукру в оборотних коштах.
 Також експерт сказала, що в цьому році.....

Читати новину...


Використання текстів, фото та відеоматеріалів з даного сайту дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт uaonline.com.ua