UAOnline.com.ua - новини України Новини України  


 Всі новини   Шоу-бізнес   Новини, Сенсації, Скандали
2013-10-24 01:35:10
София Воронина

МастерШеф 3. Випуск від 23.10.2013

  На шоу МастерШеф 3 залишилося всього 12 кращих кулінарів країни, і з цього моменту боротьба на проекті стала ще більш загостреною, а учасники почали ворогувати з новою силою.

Перший конкурс тижня на шоу МастерШеф 3 вразив як учасників, так і глядачів своєю оригінальністю. У цьому конкурсі гравців поділили на команди, проте команди були жіноча і чоловіча. Команда чоловіків вибрала сині фартухи і капітаном зробила Анатолія Цуперяка. Команда дівчат (червона) прийняла рішення, що капітаном буде Ольга Мартинівська. Цей конкурс був таким собі кулінарним іспитом найвищого рівня складності. Командам необхідно була повернутися в 1916 рік і приготувати обід Григорія Распутіна. Капітанам команд вручили меню, в якому були написані рецепти чотирьох страв з обіду. Однак складність полягала в тому, що рецепти були написані в оригіналі, тобто учасники повинні були ще й розгадати те, що було написано в рецептах. Всього за 1 годину і 15 хвилин команди мали приготувати 4 страви з обіду Григорія Распутіна. Кожен учасник у цьому конкурсі повинен був відповідати за свій власний процес, як це відбувається на справжній, професійній кухні, і лише капітан міг тримати в руках меню і керувати всім приготуванням. У цьому конкурсі перемогу здобула команди синіх, тобто - чоловіки. У команді ж червоних дівчата не зуміли виконати повністю поставлене завдання, не встигнувши представити журі десерт, за що були змушені вибрати винуватого. Ольга Мартинівська, як капітан команди, взяла всю відповідальність на себе, і отримала чорний фартух.

У другому конкурсі на шоу МастерШеф 3 Анатолій Цуперяк, як кращий в минулому конкурсі, міг з 12 страв вибрати кожному з учасників ту страву, яку він повинен в точності повторити. Для себе Анатолій вибрав приготування оселедця під шубою, що є досить простою стравою. Звичайно ж, у цьому конкурсі не обійшлося без особистих мотивів, і Анатолій вибирав складні страви для тих, хто йому не подобався на проекті. Так, наприклад, для Аліни Замковенко він вибрав найскладніше блюдо, яке дівчина просто не знала, як приготувати. Проте були й такі, які потрапили в милість до Анатолія. Наприклад, Ірині Бактиая Анатолій дав сирники, які приготувати вельми просто. На приготування страви, яка була обрана для учасників Анатолієм Цуперяком, дали 1 годину. У цьому конкурсі чорний фартух отримала Олена Нужна. Наприкінці конкурсу біля журі залишилася Ольга Мартинівська, у якої вже був чорний фартух, та Аліна Замковенко. Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Микола Тищенко попросили Ольгу та Аліну зняти свої фартухи, однак Ольгу вони попросили віддати свій чорний фартух Аліні Замковенко. Таким чином, у другому конкурсі чорний фартух отримала Аліна Замковенко та Олена Нужна. Блюдо Ольги Мартиновської визнали найкращим.

Третій конкурс тижня на шоу МастерШеф 3 подарував учасникам найприємніші і незабутні емоції, адже їм довелося готувати для найрідніших людей - їх сімей. Конкурс був командним. Капітаном червоної команди вибрали Сергія Чібаря, капітаном синьою - Андрія Колесника. Учасники за 2 години мали приготувати такі страви, щоб їх сім'ї впізнали їх. Після того, як час сплив, журі попросило учасників зняти свої фартухи, щоб сім'ї не знали, в якій команді знаходиться той чи інший учасник. Таким чином, вони могли покладатися лише на свій смак. У цьому конкурсі з великим відривом перемогла команда синіх. Червона ж команда проголосувала за Анатолія Цуперяка, який і отримав останній чорний фартух тижня.

Для найслабших учасників тижня, володарів чорних фартухів, на шоу МастерШеф 3, як звичайно, придумали оригінальне завдання. Необхідно було за 1 годину приготувати будь-яку страву, проте готувати її треба було в повній темряві. Учасникам лише дали коробок з 50 сірниками, щоб хоч іноді була можливість підсвітити собі. У конкурсі чорних фартухів Аліна Замковенко здивувала суддів, чим і повернула собі білий фартух.

Олена Нужна не змогла впоратися з поставленим завданням, за що і покинула шоу МастерШеф 3.

 

Інші новини:

МастерШеф 3. Випуск від 04.09.2013 МастерШеф 3. Випуск від 04.09.2013...
  МастерШеф - 3 сезон кулінарного реаліті -шоу, в якому на цьому тижні журі, в особі Ектора Хіменеса-Браво, Тетяни Литвинової і Миколи Тищенка, вибрали 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, які змагатимуться за звання найкращого шеф-кухаря України та грошову винагороду в 500 тисяч гривень, а також за можливість навчання в кращій кулінарній школі Парижа «Le Cordon Bleu».
50 учасників шоу МастерШеф 3, які пройшли кастинги, повинні були боротися за місце в двадцятці. У першому конкурсі , щоб отримати білий фартух, учасники повинні були в басейні наловити руками рибу і розібрати .....

Читати новину...

МастерШеф 3. Випуск від 09.10.2013 МастерШеф 3. Випуск від 09.10.2013...
  На шоу МастерШеф залишилося всього 15 учасників, а це означає, що боротьба стає все більш посиленою і серйозною, і що з кожним разом учасники будуть вчитися чомусь новому.
У першому конкурсі всім учасникам було запропоновано вибрати коробку і стати біля неї. Після того, як гравці підняли коробки, вони побачили прапори країн, причому, у кожного учасника був свій прапор. Необхідно було всього за годину приготувати страву тієї країни, прапор якої попався кожному з гравців. На середині приготування учасників попросили зупинитися, і сказали помінятися місцями зі своїми конкурентами. Причом.....

Читати новину...

МастерШеф 3. Випуск від 18.09.2013 МастерШеф 3. Випуск від 18.09.2013...
 МастерШеф 3 - кулінарне реаліті -шоу, в якому люди вчаться готувати, демонструють свої кулінарні таланти і починають довіряти і працювати в командах. На третьому тижні учасників шоу МастерШеф 3 чекало випробування дружбою, відданістю і повагою.
Перший конкурс на шоу МастерШеф 3 вимагав від учасників прояву винахідливості. Конкурсантам запропонували придумати страву, яку вони могли б приготувати з головного інгредієнта - кактуса. Журі запропонувало учасниками написати свою ідею на аркуші паперу, і все здавалося б таким простим, однак не в третьому сезоні кулінарного шоу МастерШеф. Учасн.....

Читати новину...

«МастерШеф - 3». Випуск від 25.09.2013 «МастерШеф - 3». Випуск від 25.09.2013...
У середу, 25 вересня, на телеканалі СТБ 17 кулінарів-аматорів продовжили битву за перемогу в шоу «МастерШеф - 3». Цього тижня судді приготували конкурсантам чергову порцію випробувань.
Перший індивідуальний конкурс був присвячений приготуванню рибного супу. Учасники, спробувавши блюдо, повинні були на смак визначити 10 необхідних для його приготування інгредієнтів. Вся хитрість полягала в тому, що на кухню принесли 27 коробок, а на їх перевірку виділили всього три хвилини. Ще в ході випробування Володимир Паламарчук здивував усіх своєю безвідповідальністю. Замість того, щоб визн.....

Читати новину...

МастерШеф 3. Випуск від 11.09.2013 МастерШеф 3. Випуск від 11.09.2013...
  Другий тиждень на кулінарному проекті МастерШеф почалася з конкурсу, що демонструє ставлення учасників один до одного. За півтори години учасники повинні були їжею «намалювати» портрет свого сусіда по столу. Не кожному учаснику попався той сусід, якого він з легкістю міг би описати за допомогою страви. Так, наприклад, Ірині Бактиая в сусідки попалася Аліна Замковенко. У дівчат з самого початку проекту МастерШеф відносини були складними, тому зобразити свою сусідку по столу, зробивши із страви шедевр, їм було важче, ніж іншим.
Конкурсанти, перед початком приготування куліна.....

Читати новину...

МастерШеф 3. Випуск від 02.10.2013 МастерШеф 3. Випуск від 02.10.2013...
  На кулінарному шоу «МастерШеф 3» залишилося всього 16 кулінарів-аматорів, які змагаються за звання найкращого шеф-кухаря України. За весь цей час учасники вже почали дружити, спілкуватися і недолюблювати один одного.
У першому конкурсі учасники, як звичайно, прийшли на кухню і побачили ящики, в яких могло бути все що завгодно. Відкривши ящики, конкурсанти побачили, що там лежали наручники, і це означало, що вони повинні були готувати, будучи прикутими до своїх сусідів. Єдиним приємним фактором, який був у цьому конкурсі, було те, що учасники повинні були готувати свою найу.....

Читати новину...

МастерШеф 3. Випуск від 30.10.2013 МастерШеф 3. Випуск від 30.10.2013...
 Всього 11 учасників залишилося на шоу МастерШеф 3 і вже наприкінці тижня стане відомо, хто ж з учасників кулінарного шоу потрапить в десятку кращих кулінарів-аматорів України.
Перший конкурс тижня на шоу МастерШеф 3 був командним. Капітаном червоної команди була Марина Шевченко, а капітаном синьої - Андрій Колесник. У цьому конкурсі гравці не мали готувати, і у них не було певних кулінарних завдань. На конкурсі їм необхідно було готувати коктейлі для команди конкурентів. На першому етапі коктейль повинен був складатися з одного інгредієнта, і команда-конкурент повинна була відгадати це.....

Читати новину...

МастерШеф 3. Випуск від 16.10.2013 МастерШеф 3. Випуск від 16.10.2013...
 На наймасштабнішому кулінарному проекті України МастерШеф 3 залишилося всього 14 кращих кулінарів - аматорів, які змагаються за звання найкращого шеф-кухаря країни.
Цього тижня учасникам представилася можливість заявити, хто ж на проекті є для кожного з них самим найлютішим ворогом і конкурентом.
Перший конкурс був, на диво, командним. Капітанами команд були обрані: Василь Сергієнко (червона команда) і Марина Шевченко (синя команда). Завдання конкурсу була в тому, що команда повинна була приготувати класичне блюдо французької кухні, проте яке саме, знали тільки капітани команд. Капіт.....

Читати новину...

«Х-фактор-4». Харківський кастинг (випуск від 14.09.2013) «Х-фактор-4». Харківський кастинг (випуск від 14.09.2013)...
Харківський кастинг шоу «Х -фактор -4», який вийшов в ефір 14 вересня, дивував, переповнював емоціями, радував, змушував плакати і переживати глядачів. На сцену виходили різні учасники, і мотиви виступів у них були різні. Наприклад, Віктор Толмачов постав перед суддями шоу «Х -фактор -4» скоріше не для того, щоб підкорити їх своїм голосом, а щоб освідчитися своїй вагітній нареченій. А ось Юлі Ребровій просто захотілося заспівати на великій сцені, і вона вирішила втілити мрію в реальність. Подарувати глядачам трішечки радості, гарного настрою і теплоти вирішила також Анн.....

Читати новину...

«Х-фактор-4». Кастинг у Дніпропетровську (випуск від 21.09.2013) «Х-фактор-4». Кастинг у Дніпропетровську (випуск від 21.09.2...
  Кастинг в Дніпропетровську на популярному пісенному талант-шоу «Х-фактор-4» зможе запам'ятатися глядачам як неймовірно сильними і талановитими конкурсантами, так і кумедними і веселими виконавцями, які подарували гарний настрій як членам журі, так і глядачам.
Не обійшлося на кастингу і без драм. Так, наприклад, в середині кастингу Серьога та Сергій Сосєдов сильно посварилися, і також Серьога в якийсь момент продемонстрував свій характер настільки, що навіть Ірина Дубцова покинула на деякий час крісло судді.
Минулого разу сцену шоу «Х -фактор-4» підкорювали уч.....

Читати новину...


Використання текстів, фото та відеоматеріалів з даного сайту дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт uaonline.com.ua