UAOnline.com.ua - новини України Новини України  


 Всі новини   Шоу-бізнес   Новини, Сенсації, Скандали
2013-10-18 00:34:04
София Воронина

Зважені та щасливі-3. Випуск від 17.10.2013 - 8-й тиждень

  Пройшов восьмий тиждень на шоу Зважені та щасливі-3, на якому учасників чекало чергове випробування - випробування спокусами, розставанням і силою волі.

На початку тижня учасникам сказали, що хтось з кожної команди поїде додому на пару днів, в той час, як їх партнери залишаться в таборі шоу Зважені та щасливі-3. Усього десять хвилин було у команд для того, щоб визначити, хто ж поїде додому, а хто залишиться. У результаті, вибір команд був зроблений, і на кілька днів табір покинули наступні учасники : Євген Могила ( коричнева команда), Ігор Журбенко (зелена команда), Олексій Кислов (фіолетова команда), Сергій Сапон-старший (синя команда), Марина Вдовенко (рожева команда), Олександра Мостовенко (червона команда) та Марина Сачко (помаранчева команда).

Для всіх же учасників, що залишилися була можливість довести, що кожен з них представляє собою без підтримки своїх партнерів. Найскладніше було Сергію Сапон-молодшому, представнику синьої команди, адже він дуже прив'язаний до свого батька.

Перший конкурс восьмого тижня на шоу Зважені та щасливі-3 почався з того, що учасники побачили, що веде його не Олеся Жураковська, як зазвичай, а Ніна Геря - найсильніша жінка планети. Учасникам необхідно було пройти через справжнісіньке силове завдання. Учасники повинні були якомога довше тримати колони, вага яких складала 120 кілограмів. Для жінок і чоловіків вага розподілявся по-різному, по 40 і 50 кілограмів на кожну руку відповідно. Той учасник, який найдовше протримає колони, отримає цінний приз - мінус 2 кілограми до ваги своєї команди на фінальному зважуванні тижня. У той же час учасник, який програє у конкурсі, отримає плюс 1 кілограм до своєї ваги.

У цьому конкурсі перемогу здобув Олег Ожеледа, який зміг тримати колони протягом 5 хвилин. Програв ж у цьому конкурсі Сергій Сапон-молодший.

У другому конкурсі восьмого тижня на шоу Зважені та щасливі-3 учасники знову змушені були зіткнутися зі своїм страхом - страхом висоти. Необхідно було якомога довше протриматися на щиті, тримаючись руками. З кожним разом кут нахилу щита збільшувався. У цьому конкурсі той учасник, який отримає перемогу, отримає вкрай цінний приз - можливість подвоєння своєї скинутої ваги на фінальному зважуванні. У цьому конкурсі перемогу здобув представник зеленої команди Ілля Яковлєв, який і отримав можливість подвоїти свою скинуту вагу або вагу свого партнера.

Тим же учасникам, які вирушили додому, також було вельми важко, адже їм довелося впоратися із спокусами. Учасники, приїхавши додому, зіткнулися з домашньою їжею, рідними людьми і всім тим, що для них важливо. Необхідно було взяти себе в руки і не дати слабину, і, варто визнати, не всі учасники змогли з цим впоратися.

На фінальному зважуванні восьмого тижня на шоу Зважені та щасливі-3 під жовту лінію потрапила команда зелених, яка, незважаючи на можливість подвоєння скинутих кілограмів, показала найгірший результат всього третього сезону - плюс 2 кілограми. Після голосування учасники прийняли рішення, що проект Зважені та щасливі-3 на восьмому тижні має покинути Ігор Журбенко.

 

Інші новини:

Зважені та щасливі-3. Випуск від 12.09.2013 - 3-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 12.09.2013 - 3-й тиждень...
  Третій тиждень на проекті «Зважені та щасливі -3» почався з тренування, на якому Аніта Луценко та Ігор Обуховський вичавили з учасників своїх команд всі соки. Всьому причиною стало зважування на другому тижні проекту «Зважені та щасливі -3», на якому учасники показали низькі результати.
На тренуванні Аніти один з близнюків, учасник чорної команди, не зміг виконати завдання тренера, і залишив зал. Після розмови з тренером, Андрій Рубан взяв себе в руки і почав тренуватися на повну силу, не бажаючи підвести свого брата.
У команді Ігоря Обуховського також відбул.....

Читати новину...

Зважені та щасливі-3. Випуск від 05.09.2013 - 2-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 05.09.2013 - 2-й тиждень...
 Другий тиждень на шоу «Зважені та щасливі-3» почався з першого конкурсу, перемога в якому принесла команді переможцю мінус два кілограми на фінальному зважуванні. Завдання конкурсу було наступне: необхідно було якомога швидше піднятися нагору ступенів, загальна висота яких дорівнює 3-х поверховому будинку. Кожна ступінь більша за попередню. Кількість часу, надана учасникам, одна година. У тому випадку, якщо команда не піднімається на один ступінь, на фінальному зважуванні до їх ваги додається один кілограм, якщо ж якась команда не підніметься на жоден ступінь, то, відповідно,.....

Читати новину...

Зважені та щасливі-3. Випуск від 03.10.2013 - 6-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 03.10.2013 - 6-й тиждень...
 На одному з наймасштабніших проектів України «Зважені та щасливі-3» закінчився шостий тиждень, і учасники знову відчули, що участь у проекті не така вже й проста, як здавалося б.
На шостому тижні у кожної команди з'явилася можливість побачити і провести час зі своїми рідними та близькими, а цей приз є вкрай цінним для кожного гравця, адже на проекті вони не користуються ні телефонами, ні інтернетом і взагалі вони ізольовані, не маючи спілкування зі своїми близькими.
Перше випробування шостого тижня стало неймовірно стресовим для гравців, однак в черговий раз нагадало, зар.....

Читати новину...

Зважені та щасливі-3. Випуск від 31.10.2013 - 10-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 31.10.2013 - 10-й тиждень...
  Десятий тиждень на шоу Зважені та щасливі-3 почався з того, що трьох учасників, які вже худнуть без пари, привезли в незвичайне місце. Андрій Рубан, Олександра Мостовенко та Ілля Яковлєв отримали можливість повернути когось із тих учасників, які вже вибули з шоу Зважені та щасливі-3. Для Андрія цей вибір був очевидний, так як повернути на проект він хотів лише свого брата - Дмитра Рубана. Що ж до Олександри та Іллі, то для них було складно зробити свій вибір, так як крім безпосередньої пари, на проекті у них з'явилися близькі люди. Для Іллі, крім друга Ігоря, це була ще й представниця п.....

Читати новину...

Зважені та щасливі-3. Випуск від 26.09.2013 - 5-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 26.09.2013 - 5-й тиждень...
 П'ятий тиждень на одному з найграндіозніших шоу «Зважені та щасливі-3» почався з нагадування учасникам про те, що в кінці тижня одна з команд буде розділена, і хтось залишиться боротися за перемогу в шоу і над самим собою в поодинці. Протягом всього п'ятого тижня учасники будуть пізнавати один одного і своїх конкурентів.
На початку тижня кожному з учасників необхідно було вибрати гравця іншої команди, з яким він протягом семи днів змагатиметься у всіх випробуваннях, а наприкінці тижня на фінальному зважуванні остаточно доведуть, хто сильніший. Всі учасники, за винятком брат.....

Читати новину...

Зважені та щасливі-3. Випуск від 24.10.2013 - 9-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 24.10.2013 - 9-й тиждень...
  Минуло два місяці з моменту початку проекту Зважені та щасливі-3, а це означає, що учасники дійшли до екватора проекту.
Перший конкурс дев'ятого тижня відрізнявся від попередніх тим, що був не тільки на фізичну витримку, а й на знання і кмітливість. Гравці приїхали вночі на баржу, яка розташовувалася посередині Дніпра, що, найімовірніше, символізувало той факт, що вони дійшли до середини проекту. На баржі гравці побачили бігові доріжки. Це була вікторина. Учасникам необхідно було відповідати на питання, згадавши всі ті поради, які їм давали дієтологи, тренери, і в принципі все те, що .....

Читати новину...

Зважені та щасливі-3. Випуск від 10.10.2013 - 7-й тиждень Зважені та щасливі-3. Випуск від 10.10.2013 - 7-й тиждень...
 На сьомому тижні найбільш масштабного проекту України «Зважені та щасливі-3» стало ясно, що з кожним наступною тижнем пристрасті на проекті будуть загострюватися з більшою силою.
На цьому тижні учасника коричневої команди, Євгенія Могилу, забрали до лікарні, де йому вирізали апендицит. Його дружині Юлії протягом всього тижня довелося доводити всім учасникам, що вона сама по собі здатна на багато що.
На першому конкурсі сьомого тижня учасникам необхідно було занести 100 кілограмів піску наверх гори і поставити на ваги. 100 кілограмів можна було донести за допомогою мішків .....

Читати новину...

«Зважені та щасливі». Випуск від 13.12.2012 - 16-й тиждень «Зважені та щасливі». Випуск від 13.12.2012 - 16-й тиждень...
  16-й тиждень грандіозного проекту «Зважені та щасливі», на якому залишилося всього 5 учасників, почався. До фіналу залишилося всього два тижні, проте учасники вже втомлені і виснажені.  
 На 16-му тижні їм належить зробити по-справжньому божевільний вчинок.  
 Тренери бачать, що учасники втомилися, і їм необхідний додатковий поштовх, щоб зробити найголовніший, фінальний ривок. Для того щоб додатково стимулювати цих п'ятьох гравців, а точніше, Марту, Андрія, Рому, Аліка і Юру, тренери показують їм відео, за допомогою яких вони можуть заглянути в с.....

Читати новину...

«Зважені та щасливі». Випуск від 01.11.2012 - 10-й тиждень «Зважені та щасливі». Випуск від 01.11.2012 - 10-й тиждень...
  10-й тиждень на шоу «Зважені та щасливі» почався з того, що в табір несподівано для всіх учасників приїхала ведуча проекту. Вона привезла з собою скриню, яку зможе відкрити команда, яка програє фінальне зважування 10-го тижня.  
 10-й тиждень проекту «Зважені та щасливі» виявився останнім тижнем, коли учасники працюють в команді. Перший конкурс 10-го тижня повинен був повеселити учасників шоу. Конкурсантам необхідно було загнати у вольєр якомога більше поросят. У зв'язку з тим, що в синій команді менше учасників, команда червоних повинна була виб.....

Читати новину...

«Зважені та щасливі». Випуск від 20.12.2012 - 17-й тиждень «Зважені та щасливі». Випуск від 20.12.2012 - 17-й тиждень...
  Ось і настав довгоочікуваний 17-й тиждень найбільш масштабного проекту нашої країни «Зважені та щасливі». Залишилося всього 4 учасники, і вже на цьому тижні стане ясно, хто ж із цих чотирьох сильних, сміливих і неймовірно цілеспрямованих людей потрапить до фіналу шоу. Марта, Андрій, Рома або Алік, хто ж з них переможе на проекті «Зважені та щасливі»?  
 На 17-му тижні учасникам належало ще раз наостанок згадати те, якими вони були до цього шоу. Останнє випробування проекту продемонструвало їм, що вони стали набагато сильнішими, кращими і витривал.....

Читати новину...


Використання текстів, фото та відеоматеріалів з даного сайту дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт uaonline.com.ua