UAOnline.com.ua - новини України Новини України  


 Всі новини   Політика і право   Політика
2013-09-24 12:52:26
Андрей Ивлиев

«В Україні кількість працевлаштованих інвалідів зросла майже в 1,5 рази», - Королевська

В Україні створили такі умови, при яких кількість працюючих людей з особливими потребами збільшилося в 1,5 рази - до 725 тисяч осіб. Про це розповіла міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Глава Мінсоцполітики заявила про це на засіданні 68- ї Генеральної Асамблеї ООН, яка проходить в Нью - Йорку.

«В Україні створені такі умови, за яких кількість працюючих людей з особливими потребами зросла приблизно в 1,5 рази - з 540 до 725 тисяч осіб. Вже сьогодні кожен другий інвалід в Україні, який досяг працездатного віку, - працює», - стверджує Наталія Королевська.

Крім того, Королевська нагадала про те, що з 2012 до 2013 року майже повною мірою були забезпечені потреби українських інвалідів у технічних засобах для реабілітації.

За словами міністра, уряд України, за підтримки суспільства і допомоги міжнародних організацій, зумів здійснити серйозні реформи в цій сфері. В останні роки ці нововведення принесли результат, стверджує Королевська.

«Було прийнято 20 законодавчих актів, в яких врегульовані питання соціального захисту інвалідів, інтеграції інвалідів в освіту, в професійне навчання і у відкритий ринок праці. В Україні реалізовані 2 програми соціальної і професійної реабілітації інвалідів. Крім того, на сьогоднішній день кожна людина отримує індивідуальний підхід під час працевлаштування. Роботодавці при працевлаштуванні інвалідів отримують пільги з виплат єдиного соціального внеску», - додала Королевська.

Міністр зазначила, що в питаннях, пов'язаних із створенням умов для гідного життя людей- інвалідів, велику роль відіграє міжнародне співробітництво, взаємодопомога і обмін досвідом.

«Україна готова брати активну участь у таких процесах», - запевнила Королевська.

За матеріалами: kmu.gov.ua

 

Інші новини:

Міністерство освіти та науки: Кількість приватних вузів в Україні зменшилася майже в два рази Міністерство освіти та науки: Кількість приватних вузів в Ук...

 За словами директора департаменту вищої освіти міністерства освіти і науки України Юрія Коровайченка, за останнє десятиліття кількість приватних вузів в Україні скоротилася майже в два рази.
 "За останні 10 років у нас кількість приватників скоротилася майже в два рази. Але діяти силовими методами ми не можемо", - розповів Коровайченко в інтерв'ю журналістам.
 Починаючи з 2009 року, «зникли чотири вузи», заявив директор департаменту, так як Державна атестаційна комісія регулярно скорочує кількість спеціальностей і закриває приватні вищі навчальні закла.....

Читати новину...

Кількість мільйонерів в Харківській області за підсумками 2011р зросла майже вдвічі Кількість мільйонерів в Харківській області за підсумками 20...

  За підсумками 2011 року доходи понад 1 млн грн задекларували 97 жителів Харківської області, що майже вдвічі більше, ніж за підсумками 2010 року (52 особи), повідомила прес-служба Державної податкової служби у Харківській області.
 У повідомленні зазначено, що мета деклараційної кампанії - "не тільки забезпечити своєчасну сплату податку на доходи фізичних осіб, але й повідомити громадянам про можливість повернення ними частини коштів у вигляді податкової знижки".  
 "Чинне законодавство надає громадянам унікальну можливість скористатися правом на п.....

Читати новину...

У 2012 році кількість справ про корупцію на Північному Кавказі зросла майже вдвічі У 2012 році кількість справ про корупцію на Північному Кавка...
 Голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін в інтерв'ю журналістам заявив, що кількість кримінальних справ про корупцію на Північному Кавказі торік зросла майже в два рази.
 "Якщо за дев'ять місяців 2011 року в провадженні слідчих Слідчого комітету в Північно-Кавказькому федеральному окрузі знаходилося 725 кримінальних справ вказаної категорії, то за цей же період 2012 року їх кількість збільшилася майже вдвічі", - сказав він.
 Бастрикін зазначив, що це не просто рядові справи.
 "Досить нагадати, що слідчими органами СКР в Кабардино-Балкарській Рес.....

Читати новину...

В Україні різко зросла кількість вакансій В Україні різко зросла кількість вакансій...

  За словами експертів, за минулий місяць кількість вакансій на ринку праці збільшилася на 47% в порівнянні з березнем місяцем. Крім того, роботодавці стали частіше вказувати рівень заробітної плати. Фахівці вважають, що той факт, що компанії вказують суму, яку готові платити фахівцям, говорить про те, що на ринку праці України посилилася конкуренція.
 Це й не дивно, адже зазначена зарплата додає оголошенню привабливості і сприяє збільшенню числа відгуків на вакансію. Так у квітні місяці, кількість оголошень із зазначенням заробітної плати склала близько 27% від усіх опубліковани.....

Читати новину...

За півроку в Україні кількість магазинів зросла на 3% За півроку в Україні кількість магазинів зросла на 3%...

  В Україні в першому півріччі 2012 року мережеві продовольчі оператори відкрили 160 магазинів і закрили 90 магазинів.  
 Таким чином, зростання кількості магазинів склало 3%, повідомляється в прес-релізі консалтингової групи GT Partners Ukraine (Київ) з ​​посиланням на її звіт "ТОП 90 торгових операторів FMCG за кількістю магазинів, перша половина 2012 року. Тенденції та прогнози".  
 Відповідно до прес-релізу компанії, в цілому на кінець червня 2012 року список найбільших FMCG рітейлерів, що працюють в Україні (торговельні мережі з кі.....

Читати новину...

Кількість виправдувальних вироків в Україні зросла - Пшонка Кількість виправдувальних вироків в Україні зросла - Пшонка...

 Генеральний прокурор України Віктор Пшонка повідомив, що кількість виправдувальних вироків українських судів значно зросла після набрання чинності оновленого кримінально-процесуального кодексу, який був прийнятий в кінці минулого року. Про це Пшонка заявив сьогодні, 9 вересня, під час всесвітньої щорічної конференції міжнародної асоціації прокурорів, яка проходить в Москві.
 Нагадаємо, що новий кримінально-процесуальний кодекс України почав свою роботу 20 листопада 2012 року. За даними експертів, даний документ наблизив Україну до європейських стандартів.
 Віктор Пшонка.....

Читати новину...

Кількість вчених в Україні за час незалежності скоротилася в три рази Кількість вчених в Україні за час незалежності скоротилася в...
 На фінансування наукової сфери українська держава виділяє суму, в шість разів меншу за ту, яка передбачена законодавством.
 Відзначимо, що з 1991 року кількість учених-дослідників в Україні скоротилося майже в три рази. Всього ж в наукових організаціях підприємницького, освітнього та державного секторів науки в даний момент працює приблизно 135 тисяч осіб, що становить 0,7% зайнятого населення держави.
 З них 70 тисяч - це вчені-дослідники (16 тисяч кандидатів наук, 4000 докторів наук і 50 тисяч виконавців різних наукових і науково-технічних робіт без наукового ступеня).
&nb.....

Читати новину...

Кількість фахівців IТ-галузі в Україні за 5 років зросте в 4 рази - Азаров Кількість фахівців IТ-галузі в Україні за 5 років зросте в 4...

 Кількість фахівців IТ-галузі в Україні за п'ять років зросте в чотири рази, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з фахівцем у сфері IТ Єгором Анчишкіним.
 "Два роки тому ми прийняли ряд заходів з підтримки IТ-галузі, спрощення ведення бізнесу, оподаткування і, зокрема, підготовки фахівців. Ми визначили наші базові вузи, збільшили їх фінансування і розраховуємо, що протягом п'яти років вони нам в чотири рази збільшать кількість фахівців у галузі IТ", - цитує М.Азарова департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.
 Він .....

Читати новину...

Кількість жертв Виноградова зросла до шести Кількість жертв Виноградова зросла до шести...
 До шести людей зросла кількість жертв «кривавого юриста» Дмитра Виноградова, який у середу розстріляв співробітників фармацевтичної компанії на північному сході Москви, в якій, до речі, трудився і сам.  
 Як повідомили сьогодні, в НДІ Скліфософського після операції, яка тривала близько 7,5 годин, в реанімації помер один із поранених, Микита Стрельников, який поступив у клініку вчора з важкими пораненнями. Стан ще однієї пораненої дівчини, за словами медиків, також, вкрай важкий.  Сьогодні в Бабушкінському суді Москви буде визначена міра запобіжного заходу дл.....

Читати новину...

У Пакистані зросла кількість жертв землетрусу У Пакистані зросла кількість жертв землетрусу...

 Як стало відомо, кількість жертв землетрусу в південно-західній провінції Пакистану Белуджистан зросла до 217 осіб. Крім того, ще 350 людей отримали різні травми.
Губернатор провінції Белуджистан розповів, що найбільше від землетрусу постраждало місто Араван, яке розташоване в 69 кілометрах від епіцентру підземних поштовхів. В даний час в сусідніх з ним округах оголошено надзвичайний стан.
Примітно, що після цього землетрусу неподалік від портового міста Гвадар в морі з'явився новий острів, площа якого становить близько 20 тисяч квадратних метрів.
Представники російського посольс.....

Читати новину...


Використання текстів, фото та відеоматеріалів з даного сайту дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт uaonline.com.ua