UAOnline.com.ua - новини України Новини України  


 Всі новини   Бізнес та економіка   Економіка та екологія
2013-07-23 14:51:50
Ольга Комарова

Пенсійна реформа в РФ: працюючі пенсіонери отримуватимуть пенсію в повному обсязі, багатодітні матері зможуть достроково виходити на пенсію

 За словами заступника глави міністерства праці Росії Андрія Пудова, незабаром будуть внесені нові поправки до закону про нарахування пенсій і закон про термін виходу на пенсію.

 Так, працюючі російські пенсіонери отримуватимуть пенсійні виплати в повному обсязі, в незалежності від того, який розмір їх заробітної плати, а жінки, які доглядають за п'ятьма і більше дітьми, при новій пенсійній системі будуть мати право на достроковий вихід на пенсію.

 Щодо розміру пенсії для працюючих пенсіонерів, на слуханнях у Громадській палаті Андрій Пудов підкреслив: «Працюючим пенсіонерам, незалежно від їх доходу, пенсія буде виплачуватися в повному обсязі. Ця пропозиція вже чітко сформульована, вона знаходиться на міжвідомчому узгодженні. Ми припускаємо, що до неї вже не повернемося».

 Про вихід на дострокову пенсію багатодітних матерів заступник глави міністерства праці Росії заявив таке: «У нас сьогодні є правило, ми його продовжуємо у часі: якщо мати доглядала за п'ятьма і більше дітьми, вона отримує право на достроковий вихід на пенсію».

 За матеріалами: РИА Новости

 

Інші новини:

Багатодітні батьки в Україні зможуть достроково йти на пенсію Багатодітні батьки в Україні зможуть достроково йти на пенсі...

  Кабінет Міністрів України схвалив законопроект, згідно з яким багатодітні батьки, які самі займаються вихованням п'ятьох і більше дітей віком до шести років, мають право на отримання пенсії за особливі заслуги перед Україною. Така інформація була озвучена в прес-службі українського уряду. Таким способом Кабмін хоче надати українським багатодітним батькам такі ж пільги і права, які мають зараз багатодітні матері.
 У Кабміні заявили, що, за чинним українським законодавством, право на пенсію за особливі заслуги перед Україною мають лише жінки, які народили п'ятеро і більше дітей.....

Читати новину...

Завдяки збору з обміну валют жінки зможуть виходити на пенсію в 55 років - законопроект Завдяки збору з обміну валют жінки зможуть виходити на пенсі...

 Депутат Володимир Зубик (195 округ Черкаської області, «Партія регіонів») хоче з 1 липня 2013 року ввести 1% збір з обміну валют фізичними та юридичними особами.
 Про це йдеться у законопроектах 2952 та 2934-1 від 30 квітня 2013 року.
 Володимир Зубик очікує, що в результаті цього до бюджету України вже у 2-му півріччі цього року додатково надійде від 16,5 мільярда до 22 мільярдів гривень. А наступного року обсяг надходжень досягне позначки до 30 мільярдів гривень.
 Зазначимо, що надходження від обміну валют дадуть можливість частково повернути правила, .....

Читати новину...

Пенсії в Україні виплачуватимуться вчасно і в повному обсязі - Королевська Пенсії в Україні виплачуватимуться вчасно і в повному обсязі...

 У понеділок, 11 лютого, Кабінет міністрів України затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2013 рік. Міністр соціальної політики України Наталія Королевська повідомила, що прийнятий документ передбачає скорочення дефіциту Пенсійного фонду майже на 25% у порівнянні з минулим роком.
 «Прийнятий бюджет Пенсійного фонду України передбачає кошти на своєчасну виплату пенсій для всіх пенсіонерів протягом року. У бюджеті також закладено кошти на підвищення з 1 січня і 1 грудня розміру мінімальної пенсії та на щорічне березневе підвищення пенсій. Також, у порівнянні з 2012 роком, перед.....

Читати новину...

Європа отримує газ не в повному обсязі з вини «Газпрому» Європа отримує газ не в повному обсязі з вини «Газпрому»...

  Такий висновок можна зробити, якщо уважно прочитати повідомлення найбільшої австрійської нафтогазової компанії «OMV Group».
 Нагадаємо, що сьогодні ми повідомляли про те, що Італія і Польща заявили про отримання не в повному обсязі газу з Росії. При цьому, «Газпром» у своїй заяві повідомив, що причиною зменшення отримуваного в Європі газу є транзит блакитного палива через територію України і що нібито Україна здійснює відбір газу в більшій кількості, ніж це передбачено контрактами, укладеними між Росією та Україною.
 Але, повернемося до заяви п.....

Читати новину...

Учасники АТО на сході України отримають у повному обсязі встановлені виплати - Порошенко Учасники АТО на сході України отримають у повному обсязі вст...
Учасники антитерористичної операції повинні бути застраховані на суму до 1 млн грн - Порошенко.
 Кандидат у президенти, народний депутат Петро Порошенко запевняє, що учасники антитерористичної операції на сході України отримають у повному обсязі встановлені виплати.
"Я вас запевняю: не буде жодної копійки боргу тим, хто бере участь у бойових операціях. Я вам це гарантую. Я даю вам своє слово", - сказав П. Порошенко на прес-конференції в Івано-Франківську в п'ятницю.
Він також підкреслив, що держава повинна гарантувати своїм захисникам соціальний захист і страховку. "Ко.....

Читати новину...

Шерон Осборн йде на пенсію Шерон Осборн йде на пенсію...

 60-річна британська телеведуча, письменниця і музичний продюсер Шерон Осборн останні кілька років провела за суддівським столом шоу «Х фактор» і «У Америки є талант». Зірка була дуже улюблена учасниками. Однак, як відомо, всьому приходить кінець - Шерон Осборн заявила, що по завершенні контракту на участь у шоу піде на відпочинок.
 Крім цього, Шерон вирішила залишити шоу - бізнес і вийти на пенсію для того, щоб більше часу присвячувати сім'ї. Як кажуть близькі люди Шерон, вона готова проміняти своє зоряне життя на сімейне щастя і на роль турботливої ​.....

Читати новину...

Гройсман пообіцяв виконувати в повному обсязі покладені на нього обов Гройсман пообіцяв виконувати в повному обсязі покладені на н...

Тимчасово виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Володимир Гройсман обіцяє в повному обсязі виконувати покладені на нього функції доти, доки на офіційному рівні не буде вирішено питання призначення і вступу на посаду нового глави уряду. Про це він повідомив, відкриваючи засідання Кабміну в п'ятницю, 25 липня.
Читайте: Яценюк подав у відставку
«Хочу від себе запевнити, що обов'язки, які покладені на мене як т. в.о. прем'єра, будуть виконані в повному обсязі», - зазначив він.
До слова, на сьогоднішньому засіданні уряду Арсеній Яценюк відсутній......

Читати новину...

ДПтС: указ Президента України про помилування Юрія Луценка виконано в повному обсязі ДПтС: указ Президента України про помилування Юрія Луценка в...
 Прес-служба Державної пенітенціарної служби України сьогодні вранці повідомляє про те, що указ Президента України Віктора Януковича про помилування колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка виконаний в повному обсязі.
 Нагадаємо, що глава держави підписав указ "Про помилування" № 197/2013, в якому йдеться про шість засуджених, у тому числі і про екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, а також про колишнього міністра екології та навколишнього середовища Георгія Філіпчука.
 Таким чином, Юрій Луценко та Георгій Філіпчук звільнені від відбування покарання.
.....

Читати новину...

На трудову пенсію можуть розраховувати 97 % росіян На трудову пенсію можуть розраховувати 97 % росіян...

Глава міністерства праці та соціального захисту Максим Топілін заявив, що у зв'язку із збільшенням мінімального стажу, право на трудову пенсію зможуть заробити 97 % громадян. «За даними Пенсійного фонду, в середньому росіянин виходить на пенсію після 34 років трудової діяльності, так що 15 років - цілком досяжний поріг. За нашими прогнозами, 97 % громадян зможуть заробити не менше 15 років трудового стажу», - сказав міністр і уточнив, що якщо людина має стаж менше 15 років, її пенсійні права не формуються, а значить, немає і права на трудову пенсію.
Однак, ці люди будуть м.....

Читати новину...

Працюючим російським пенсіонерам збережуть пенсію Працюючим російським пенсіонерам збережуть пенсію...

Заступник міністра праці та соціального захисту Росії Андрій Пудов повідомив, що ті російські пенсіонери, які продовжують працювати, будуть отримувати пенсію в повному обсязі. Пудов також додав, що дана позиція узгоджена в уряді.
Заступник глави Мінпраці розповів, що на початкових етапах розробки пенсійної стратегії деякими чиновниками обговорювалася можливість невиплати частини пенсії або всієї пенсії тим пенсіонерам, які працюють і мають високі доходи. Пропонувалося також розглянути можливість скасування виплати фіксованої базової пенсії всім працюючим пенсіонерам. Однак в остаточному пі.....

Читати новину...


Використання текстів, фото та відеоматеріалів з даного сайту дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт uaonline.com.ua

Умови використання новин агентства "Інтерфакс-Україна"