UAOnline.com.ua - новини України Новини України  


 Всі новини   Шоу-бізнес   Новини, Сенсації, Скандали
2012-10-28 02:06:41
Юка Хопс

«Х-фактор 3»: шоу залишила Мелен Пасса

 27 жовтня на телеканалі СТБ відбувся перший прямий ефір шоу Х-фактор. За перемогу в ньому змагалося 12 учасників у 4 категоріях - «Дівчата», «Хлопці», «Колективи» і «Старші 25 років». Кожен з суддівської четвірки, які стали наставниками у своїх категоріях, впевнені, що їхні підопічні кращі за всіх і, безсумнівно, гідні і перемоги в третьому сезоні шоу Х-фактор, і заповітних 2 мільйонів гривень.

 Відкрила конкурсну програму учасниця, до якої її наставник Сергій Сосєдов порадив «поставитися уважніше» - Юлія Плаксіна. Спочатку для Юлії була обрана одна пісня, але побачивши під час репетицій, що підопічна не може з нею впоратися, Сергій Сосєдов в останній момент вирішує поміняти пісню. Юлія Плаксіна виконала хіт Григорія Лепса «Ну і що».

 Після виступу Юлії Плаксіної відбувся довгоочікуваний дебют Аїди Ніколайчук. Виступ цієї учасниці не зовсім сподобалося Сергію Сосєдову - їй не вистачило жіночності. Решті суддям, навпаки, здалося, що Аїда цілком гідно виступила в першому прямому ефірі Х-фактора.

 Брутальний, мужній і добрий одночасно Ілля Єфімов на сцені шоу Х-фактор виконав пісню «Білий лебідь». Спочатку Ігор Кондратюк порахував необґрунтованим такий вибір пісні хлопцю його наставником. На його думку, вона більше підійшла б виконавцю за 35, але ніяк 21-річному Іллі. Сосєдов не міг зрозуміти, чому з такої шикарної речі прибрали останній куплет.

 Мабуть, найбільшою інтригою першого прямого ефіру шоу Х-фактор було те, чому відбулася заміна в тріо дівчат. І вже перед виступом відкрили всі карти. Виявилося, у Тетяни Пашкової помер батько і вона залишила шоу, щоб підтримати сім'ю. Замість Тані в колектив прийняли Анну Шут, якій раніше не вистачило кроку, щоб опинитися у фіналі. Колектив «3D» (саме так його назвали) виконав пісню ВІА Гра «Поцілунки». Виконання було настільки гідним, що судді навіть спробували відправити істинну ВІА Гру всім складом на пенсію, щоб дівчата з «3D» зайняли їх місце.

 20 років чекав Євген Літвінкович, що засяє на великій сцені. Вже одного разу йому це вдалося, дебютувавши в минулому сезоні шоу «Україна має талант». На цей раз він підкорив сцену Х-фактор, виконавши пісню Олега Газманова «Мама».

 Запалила глядачів своїм виступом група хлопців, яку назвали «D-версія». Хлопці виконали пісню Леоніда Агутіна «Паровоз». Назву колективу хлопці пояснили так: диверсія - значить протест проти звичайного сприйняття пісень плюс D - діти Дубцової.

 Своїх підопічних-дівчат Сергій Сосєдов назвав символічно «клубом співаючих стюардес». На початку вечора гідно виступила Юлія Плаксіна, естафету перейняла Жанна Перегон. Вона настільки чуттєво і жіночно виконала пісню «Ти тут», що розкрилася для суддів по-новому. Крім цього, Серьогу схвилювала і сама постановка номера - величезне ліжко на сцені і шикарний пеньюар на учасниці.

 Яків Головко в першому прямому ефірі шоу Х-фактор здійснив справжній подвиг - він вийшов на сцену з температурою 39,4. За два дні до цього у нього виявили пневмонію. «Поганому співакові температура заважає, а хорошому - додає блиску в очах», - сказала Ірина Дубцова про виступ найстаршого учасника вокального шоу.

 Повним енергії виявився виступ Мелен Пасса. Хоча Дубцова, як і раніше, вважає, що дівчина краще б виглядала в колективі, а не як сольна учасниця.

 В репертуарі цього вечора прозвучала лише одна україномовна пісня «Вище неба» Океану Ельзи. Її виконав підопічний Серьоги - Олексій Смирнов. У підсумку, судді висловили думку, що конкурсант показав той максимум, з яким він міг виступити на першому прямому ефірі шоу Х-фактор, і побажали надалі продовжувати розвиватися вокально.

 Категорично не сподобався Сергію Сосєдову виступ дуету «Віолетта і Анатолій», які виконали пісню Крістіни Орбакайте «Ти». «Навіщо брати видатні твори і доводити їх до пересічних», - прийшов у здивування музичний критик. Яскраву крапку у концерті поставив Дмитро Сисоєв, виконавши пісню Bon Jovi «It's my life» і тим самим запалив не лише публіку, а й суддів.

 Якими б яскравими або, навпаки, непоказовими були виступи 12 кращих вокалістів країни, їх долі знаходилися в руках телеглядачів. Як і в попередні сезони, за підсумками голосування у другий тур пройшли 10 учасників. Двоє ж тих, яким трохи не вистачило глядацької підтримки, виконали «пісню за життя». У категорії «на виліт» виявилися Мелен Пасса і тріо дівчат-товстушок «3D». Свій вердикт оголосили судді - їх думки розділилися порівну: 2 голоси на підтримку дісталося Мелен і ще 2 - «3D». Останнє слово залишилося за телеглядачами. Розкривши конверт з підсумками голосування, ведуча шоу Х-фактор Оксана Марченко оголосила результати. У підсумку, проект залишила Мелен Пасса.

 Відео: Мелен Пасса (пісня за життя)

 

 

Інші новини:

Х-фактор 3. Мелен Пасса Х-фактор 3. Мелен Пасса...

  Мелен Пасса Стель Валентина - дівчина екзотичної зовнішності - на харківський кастинг шоу Х-фактор прийшла завдяки наполегливим проханням своєї мами. І коли б не вона, невідомо, чи змогла б взагалі коли-небудь країна почути прекрасний голос Мелен. З ранніх років, займаючись вокалом, Мелен Пасса вирішила своє життя присвятити улюбленій справі, і таким чином вступила в академію культури на спеціальність «естрадний вокал». Рідні та близькі вважають Мелен наполегливою, серйозною і відповідальною дівчиною.
 Проявила свою відповідальність вона і у випадку з шоу Х-фактор:.....

Читати новину...

Х-фактор 3. Назвали переможця шоу Х-фактор 3. Назвали переможця шоу...
 5 січня відбувся заключний ефір третього сезону шоу «Х-фактор». У суперфінал вийшли Аїда Ніколайчук та Євген Літвінкович. Тиждень тривало глядацьке голосування, за результатами якого і було визначено переможця проекту. Але перед тим як почути остаточний вердикт глядачів і поставити крапку в третьому сезоні вокального шоу «Х-фактор», 12 кращих вокалістів України виконали свої найяскравіші номери. Крім того, глядачів чекали і декілька сюрпризів - судді пустилися в танок під запальну пісню Дмитра Сисоєва, Ірина Дубцова презентувала свою нову пісню, також вперше заспі.....

Читати новину...

Х-фактор-3: визначено 12 фіналістів шоу Х-фактор-3: визначено 12 фіналістів шоу...
 Минулий тиждень на Х-факторі виявилася, мабуть, найважчим для суддівської четвірки шоу. Адже їм, кожному у своїй категорії, належало із шістки найкращих виконавців країни вибрати по троє фіналістів. Оцінювати конкурсантів їм допомагали відомі зірки естради.
 На допомогу Серьозі прийшла Марія Шерифович. Вони разом слухали виступи учасників категорії «Хлопці».
 Першим перед суддями постав Дмитро Сисоєв. До виступу конкурсанта Серьога і Марія не змогли не помітити те, що об'єднувало всіх трьох у єдине ціле: у кожного їх присутніх на тілі були наколоті татуювання. Це,.....

Читати новину...

Пугачова розплакалась на шоу «Фактор А» Пугачова розплакалась на шоу «Фактор А»...

 Учасниця проекту «Фактор-А» Юлія Самойлова - дівчина унікальна. Незважаючи на свою фізичну обмеженість, Юля не падає духом і намагається взяти від життя все. А ставши учасницею телепроекту «Фактор А» вона зуміла завоювати серце Алли Пугачової. Вперше почувши голос Юлі, Примадонна розплакалася. Не стримала вона сліз і в ефірі останнього випуску шоу, яке було присвячене творчості Алли Борисівни
 Спочатку, розповіла Юлія Самойлова, судді запропонували їй виконати пісню «Цей світ придуманий не нами», але дівчина відмовилася, зупинивши свій вибір на.....

Читати новину...

«Х-фактор-4». Назвали імена 12 фіналістів шоу «Х-фактор-4». Назвали імена 12 фіналістів шоу...
19 жовтня відбувся черговий й ефір шоу «Х-фактор -4». Цього разу учасники 4 категорій - «Хлопці», «Дівчата», «Колективи» і «Молодші 18 років» виступали перед суддями в їх зіркових будиночках. Вибрати трійку кращих хлопців Сергію Соседову допомагала Любаша, визначитися з фіналістами в категорії «Молодші 18 років» Ірині Дубцовій зголосився допомогти Філіп Кіркоров, кого з дівчат краще відправити у фінал Серьозі радила солістка Boney M Ліз Мітчелл, Ігорю Кондратюку допомагав визначитися з найсильнішими колективами лідер .....

Читати новину...

Х-фактор 3. Шоу покинув Яків Головко Х-фактор 3. Шоу покинув Яків Головко...
 Черговий прямий ефір третього сезону шоу «Х-фактор» відбувся в особливий день, 1 грудня, коли світ відзначає День боротьби зі СНІДом. На знак підтримки хворих на ВІЛ/СНІД всі вокалісти, судді та ведуча шоу «Х-фактор» одягли яскраво-червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом. А відкрили ефір фіналісти, які разом виконали пісню групи Queen "I Want It All". Крім того, спеціально до цього ефіру суддя і продюсер Ірина Дубцова вирішила написати пісню і присвятити її всім тим, кого спіткала страшна хвороба, підтримати хворих і закликати їх не зневірятися. Післ.....

Читати новину...

«Х-фактор-3». Шоу покинула Анастасія Рубцова «Х-фактор-3». Шоу покинула Анастасія Рубцова...
2 листопада відбувся черговий прямий ефір популярного українського шоу «Х-фактор-3». За життя на проекті змагалися 11 конкурсантів - дует Two Voices, квартет «Клей Угрюмого», тріо «Тріода», Дар'я Ковтун, Марія Кацева, Анастасія Рубцова, Михайло Мостовий, Сергій Гладир, Микита Ломакін, Олександр Порядинській і Данило Рувинський . Цей вечір був присвячений джазу. Під супровід симфонічного оркестру вокалісти виконали відомі всім хіти зарубіжних і вітчизняних виконавців.
 
Кожен з конкурсантів намагався максимально викластися під час свого виступу і довес.....

Читати новину...

«Х-фактор-4». Шоу залишив Євген Шпаченко «Х-фактор-4». Шоу залишив Євген Шпаченко...
26 жовтня відбувся перший прямий ефір шоу «Х-фактор-4». У ньому 12 кращих вокалістів України виконали популярні хіти. У цей вечір на сцені звучали пісні Енріко Карузо, Ганни Герман, Тамари Гвердцителі, Иванушек International, Елтона Джона, Ірини Білик, Олександра Пономарьова та інших знаменитих виконавців.
 
Не всім вокалістам вдалося повністю розкритися на сцені, передати свої почуття і переживання. Але як зазначила Ірина Дубцова, коментуючи виступ Євгена Шпаченка, «сире - це краще ніж пересмажене».
 
А от номер у виконанні колективу «Клей Угрюмого&.....

Читати новину...

Х-фактор-3: шоу покинула Жанна Перегон Х-фактор-3: шоу покинула Жанна Перегон...
 У суботу, 17 листопада, відбувся черговий прямий ефір найяскравішого вокального шоу України Х-фактор-3. На цей раз за право продовжити боротьбу за головний приз - два мільйони гривень билися дев'ятеро підопічних зоряної четвірки журі: Ігоря Кондратюка, Ірини Дубцової, Серьоги та Сергія Сосєдова. На цей раз перед фіналістами стояло вкрай складне завдання виконати пісні у супроводі симфонічного оркестру. І кожен з сценічних номерів, в підсумку, був яскравим, неординарним і емоційно насиченим.
 Чудово впоралися із завданням заспівати пісні в супроводі оркестру всі, правда, не всім під.....

Читати новину...

Х-фактор 3. Шоу покинула Юлія Плаксіна Х-фактор 3. Шоу покинула Юлія Плаксіна...
 Аналізуючи сьомий прямий ефір третього сезону шоу «Х-фактор», можна сказати, що на цей раз не вокалісти змагалися між собою за право залишитися на проекті, а судді за те, хто більше і краще критикує учасників. Особливо щедрі на критику і закиди на цей раз були Ігор Кондратюк та Сергій Сосєдов. Між ними періодично виникали гострі дебати з приводу виступів учасників шоу «Х-фактор».
 Перед конкурсантами в суботу, 8 грудня, стояло завдання виконати кавер-версії відомих хітів. І шестеро  вокалістів, що залишилися на «Х-факторі», демонст.....

Читати новину...


Використання текстів, фото та відеоматеріалів з даного сайту дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт uaonline.com.ua